Fernando Muslera: Takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum-haberi

Galatasaray , UEFA Avrupa Ligi E Grubu’ndaki nihayet maçında Lazio’ya konuk oldu. 0-0’lık beraberlik ile biten mücadelenin derhal peşinden Sarı-Kırmızılı ekibin deneyimli kalecisi Fernando Muslera, açıklamalarda bulundu.

Bugün nihayet dakikaya civarindan ugras eden tek Galatasaray olduğunu belirten Muslera, takım arkadaşları ile gurur duyduğunu dile getirdi.

Fernando Muslera’nın izahları şu şekilde:

“Bugün %100’ünü veren, nihayet dakikaya civarindan ugras eden tek Galatasaray vardı. Takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum. lider olmayı ne civarindan istediğimizi gösterdik. Namağlup şekilde çıkmayı dogruluk ettik. Taraftarlarımıza hususi olarak armağan etmek istiyorum.”

“İtalya benim amaciyla çok mühim ama 2. hanem Türkiye. bu erken nihayet dakikaya civarindan ugras eden tek Galatasaray vardı. Şampiyonlar Ligi tadında tek gruptan bu puanı almak basit değil. Hocalarımla, takım arkadaşlarımla, camiamla gurur duyuyorum.”

İlgili Haberler
Galatasaray’ın muhtemel rakipleri kim, nihayet 16 maçları ne zaman? UEFA Avrupa Ligi kura çekimi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.