Fenerbahçe'ye sürpriz isim! Uruguaylı Nicolas de la Cruz-haberi

Sezona Vitor Pereira idareninde başlayan Fenerbahçe , Portekizli hocayla istediğini bulamamış ve yollar ayrılmıştı. Sezonun art kalanına İsmail Kartal ile yoluna süre gelen sarı-lacivertliler tek istikametten da tertemiz sezon amaciyla teknik direktörlerle görüşmelerini sürdürüyor. Bielsa, Löw, Jorge Jesus benzeri deneyimli isimlerle temasta var olan sarı-lacivertli yönetim, istikbal sezon amaciyla kati olarak şampiyonluğu hedefliyor.

Bu bağlamda adımlarını sağlam atmak istek eden Fenerbahçe, ortada alan transferi amaciyla sürpriz tek isimle temasa geçti. Sarı-lacivertliler, River Plate’nin Uruguaylı ortada sahası Nicolas de la Cruz amaciyla harekete geçti. 

İlgili Haberler
Nicolas de la Cruz kimdir? Nicolas de la Cruz’un kariyeri

24 yaşında olan futbolcunun kariyerine Avrupa’da ayni ritimde devam etmek istediği ve Fenerbahçe’ye sıcak baktığı ifade edildi. Fenerbahçe’de top koşturan Diego Rossi’nin Uruguay ulusal Takımı’ndan arkadaşı var olan Nicolas de la Cruz, ulusal takım formasını 12 sefer giydi. Güncel piyasa değeri 16 milyon avro var olan 24 yaşında olan ortada sahanın takimi River Plate ile var olan sözleşmesi 31 Aralık 2022’de sona eriyor.

Sarı-lacivertliler, Avrupa devlerinin peşinde var olan Miguel Crespo’nun ayrılma ihtimaline karşı Nicolas de la Cruz ile o bölgeyi yüklemek istiyor.

A Spor

İlgili Haberler
Galatasaray’ın müthiş tasima planı alana çıktı!

  • transfer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.