Fenerbahçe'de hedef büyük golcü!-haberi

Kötü başlayan sezonda teknik patron İsmail Kartal’la hatri sayilir büyüklükte tek çıkışa imzasini atan, ligin bitmesine iki hafta kala Şampiyonlar Ligi ön elemeleri oynama şansını hatri sayilir büyüklükte ölçüde garantileyen Fenerbahçe ’de tertemiz sezonda tek amaç hatri sayilir büyüklükte tek golcüye imzasini attırmak.

Santrfor dışında takımın genelinin performansı şampiyonluk amaciyla yeteri civarindan bulunurken, yönetim transferde bütün alakasını kendisini kanıtlamış, kariyerli tek golcü oyuncu aramaya verecek.

KİM GELDİYSE yarar ETMEDİ

Son senelerde golcü olarak alınan Slimani, Frey, Samatta, Mevlüt, Cisse, Kemal Ademi, Berisha kelimenin tam manasıyla düş kırıklığı yaratırken, hiçbiri F.Bahçe amaciyla yeteri civarindan bulunmadı. Çok hatri sayilir büyüklükte umutlarla alınan Vedat Muriqi dahi bekleneni veremedi. Taraftar artık ne Enner Valencia benzeri kanattan devşirme tek golcü ne de Serdar Dursun benzeri tam manasıyla bekleneni veremeyen tek ad istemiyor ve dahada çok tek profilli tasima bekliyor.

İSMAİL KARTAL’LA KÜLLERİNDEN DOĞDU

Ligin 25. haftasında deplasmanda oynanan Giresunspor maçına civarindan karmasa ortamından çıkamayan, o asama lig ikincisi Konyaspor ’un 8 nokta gerisinde altıncı sırada bulunan Fenerbahçe İsmail Kartal’ın dokunuşlarıyla üzerindeki ölü toprağını atmış bütün futbolcular hakikat performanslarına ulaşmıştı. Kalede, savunmada ve ortada sahada fut bolcuların performansından çok hoşnut var olan camiada şimdi tek beklenti Van Hooijdonk, Nobre, Sow benzeri bitirici tek isim.

SOL KANAT, ÖN LİBERO VE KALECİ DE ALINACAK

Ocak tasima dönemini pas geçen, az ve öz transferle muvaffakiyet elde eden Fenerbahçe yönetimi, ‘süper golcü’den başka yedek soyunmayı mesele etmeyecek ön libero, sol bek ve sol kanat transferi yapmayı da planlıyor. Ayrı olarak idarenin tek başka hedefi kaleci Altay Bayındır’ın arkasında iyi tek yedek bulmak. Bilindiği benzeri reis Ali Koç, bu sezon Altay Bayındır’ın yokluğunda kaleyi savunan Berke Özer’le sözleşme yenilenmeyeceğini ve toy eldivenle yolların ayrılacağını açıklamıştı.

(Hürriyet)

  • Süper Lig

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.