Fenerbahçe’de bugün Emre Belözoğlu’nun istifa etmesi bekleniyor-haberi

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Emre Belözoğlu‘nun, idarenin önünü açmak amaciyla istifa kararı aldığı öğrenildi. izahın ise bu erken yapılması bekleniyor.

Sarı-Lacivertli kulübün tek numarası Ali Koç‘un haziran ayında yapılacak seçimlerde aday olma ihtimalinin kuvvetli olduğu belirtildi. Koç, kuvvetli tek yönetim heyeti oluşturmak amaciyla çalışmalara başladı. reis Koç, teknik patron ile alakalı Daha tek karar vermedi

LÖW İDDİALARI CİDDİ

Başkan Ali Koç’un Almanya ulusal Takım teknik patronu Jöachim Löw ile tek müzakere yapacağı belirtildi. reis Koç, Alman çalıştırıcı ile yapılan müzakere sonrası nihayet kararını verecek. Alternatifler arasında tertemiz sezona buyruğa Belözoğlu ile başlamak da var. Fenerbahçe idaresi teknik patron konusunu kısa süre içinde çözmeyi hedefliyor.

BEŞİKTAŞ’IN KUPAYI ALMASI LAZIM

2021 – 2022 Sezonundan bu yana Avrupa’da kupa sayısı üçe çıkıyor ve bu sene UEFA Konferans Ligi resmen başlıyor… 32 takımın ugras edeceği ligde 4’er takımdan 8 grup olacak. İlk iki nihayet 16’ya kalacak. Türkiye’den ise ligi 4.bitiren Konferans Ligi’ne gidecek. eğer ülkemiz Kupası’nı Antalya kazanırsa Avrupa Ligi’nde ön eleme oynayacak. Elenirse Konferans Ligi’ne gidecek. Kupayı Beşiktaş kazanırsa ligi 5.bitiren Konferans Ligi’ne katılacak.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir