Fenerbahçe’de 16 yaşındaki Arda Güler, A takımla idmanlara çıkmaya başladı-haberi

Fenerbahçe’de teknik patron Erol Bulut’un kovulmasından ardindan göreve kazançlan Emre Belözoğlu‘nun tesiri Samandıra’da hissedilmeye başladı. Belözoğlu Fenerbahçe’nin geleceği amaciyla mühim tek yıldız adayını A takımla idmanlara çıkarmaya başladı.

KALİTESİNİ GÖSTERDİ

Altyapıda da buyruğa Belözoğlu’nun yakından takip ederek, üç senelik şuurlu sözleşme imzalamasını sağladığı 16 yaşında olan Arda Güler, kısa müddette Samandıra’da adından laf ettirdi. Yeteneği, çalışkanlığı ve toy yaşına karşın soğukkanlı duruşuyla zevk galip gelen Arda, şimdiden alkışları topladı. aynı zamanda Fenerbahçe’nin U19 takımında da takim formasi giyen solak yıldız, hemide pas antrenmanlarında ayni vakitte da çift kati duvar mücadelelerde kalitesini göstermesini bildi.

AYNI HATAYA BİR dahada DÜŞÜLMEYECEK

Ciddi manada gelecegi var olan Arda Güler ile alakalı buyruğa Belözoğlu tek hayli duygulu davranıyor. Şu anda A takımda derhal maça çıkması gündemde olmasa da antrenmanlara alışması ve bu seviyeye hızlı adapte olması hedefleniyor. Ömer Faruk ak ile alakalı yaşanan düş kırıklığının da tekrar edilmemesi isteniyor. bu konuyla alakali deney galip gelen sarı-lacivertliler, Arda Güler amaciyla çok dahada sakin ve planlı yaklaşıyor.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir