Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, Erol Bulut’la yola devam edilmesini istiyor-haberi

Fenerbahçe şampiyonluk yarışında kendisini tekrar kuvvetli konuma getirecek ağırbaşlı Beşiktaş mücadeleninden da istediğini alamadı. lider Beşiktaş ile 1-1 berabere var olan Sarı-Lacivertliler, rakibine yaklaşma fırsatını kaçırdı. Derbi beraberliği sonrası yöneticilerin çoğunun, Bulut’la yolların tek vakit evvel ayrılması gerektiği istikametinde görüş bildirdiği öğrenildi. ama dünkü toplantıdan tek karar çıkmadığı kaydedildi.

ALİ KOÇ HESAP SORACAK

Ali Koç, onuncu hafta sportif direktör Emre Belözoğlu ve teknik patron Erol Bulut ile baş başa tek müzakere gerçekleştirecek. reis Koç, alınan perişan sonuçların ve Bir hayli futbolcunun formunun düşmesinin nedenlerini soracak, Ayrı olarak var olan 10 haftayla alakalı planlamayı isteyecek. Belözoğlu ve Bulut, ayrıntılı tek rapor hazırlayarak başkana sunacak. Ali Koç da kararını bu müzakere ve sunulacak raporu inceledikten ardindan verecek.

GELECEĞİ onuncu hafta NETLİK KAZANACAK

Emre Belözoğlu’nun, her şeye karşın Erol Bulut ile yola ayni ritimde devam edilmesinden yana olduğu öğrenildi. Belözoğlu’nun, şu anda yapılacak tek değişimin var olan haftalar amaciyla takıma tek yarar sağlamayacağı istikametindeki fikrinin değişmediği kaydedildi. Sarı-lacivertlilerde Erol Bulut’un geleceği, onuncu hafta netlik kazanacak.

(FANATİK)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir