Evlilik yolunda ilk adımı atan oyuncu Umut Kurt, sevgilisine evlilik teklifi etti-haberi

‘Beynelmilel’ filmi ve ‘Hatırla Sevgili’ dizisiyle tanınan oyuncu Umut Kurt, tek müddettir aşk yaşadığı Melisa İnci ile evlilik yolunda evvel adımı attı. Kurt, evvelki vakit sevgilisinin önünde diz çöküp, duygusal tek İzdivaç etme önerininde bulundu.

“HER GÜN Başka bir deyişle sira OLMAK İÇİN UYANACAĞIM”

Ünlü oyuncunun sürpriziyle neye uğradığını şaşıran İnci, Kurt’a ‘Evet’ Cevabını verdi. O anları sosyal medya hesabından yayınlayan Kurt, paylaşımında, “Her vakit yanında olmak amaciyla uyanacağım” ifadelerini kullandı.

UMUT KURT KİMDİR?

7 Nisan 1981 Erzincan doğumlu var olan oyuncu, tiyatroya 1997 seneninde amatör olarak başladı. Müjdat Gezen zanaat Merkezi Konservatuvarı’ndan mezun olduktan ardindan Beşiktaş Kültür Merkezi oyuncularına katıldı. Oyunculuğu civarindan bağlama çalması ve türkü söylemesi de öne çıkan yönlerindendir.

‘Kadınlar’, ‘Otobüs Durağı’, ‘Erkeklere Özgürlük’, ‘Bu hayat Bizim’, ‘Godot’yu İzlerken’, ‘Masal Karmakarışık’, ‘Çizmeli Kedi’, ‘Benim Tatlı Meleğim’ ve ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası’ oyunlarında oyun aldı. Ünlü oyuncu, nihayet olarak da Netflix’te yayınlanan ‘Fatma’ dizisinde oynadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir