Evlilik arifesinde aldatma krizi! Sevda Erginci, başka kadınla konuşmaları yayılan Yılmaz Kunt’u takibi bıraktı-haberi

Güzel oyuncu Sevda Erginci ve evlilik hazırlıkları yaptığı sevgilisi Yılmaz Kunt, ihanetin derhal peşinden resmen ilişkilerine nihayet noktayı koydu. Kunt’un başka tek kadınla WhatsAapp konuşmalarının alana çıkmasının derhal peşinden ikili, birbirlerini Instagram hesaplarından takip etmeyi bıraktı.

HESABINDAN PAYLAŞIM YAPILDI

Avukat Seray Öztürk’ün hesabından, oyuncu Yılmaz Kunt’la mesajlaşmalarını Instagram’daki sayfasında yayınladı. Öztürk, “Evlilik yolundayken devamlı benimle buluşmaya çalışman Sahiden kadına karşı başka tek şiddet! Sahiden yaptığına ne denir? Yılmaz Kunt sen kim oluyorsun da başkasıyla nişanlı olduğun halde beni de yönetim etmeye kalkıyorsun?” iletinini paylaştı.

HACKLENDİĞİNİ AÇIKLADI

İlerleyen saatlerde ise Seray Öztürk, yasamsal medya hesabından İzah yaparak hacklendiğini söyledi. Özel iletilerin hacker’lar tarafından ifşa edildiğini belirten avukat, yasal yollara başvuracağını ifade etti. İfşa haberlerinin derhal peşinden Yılmaz Kunt ve Sevda Erginci, yasamsal medyada takipleşmeyi bıraktı. İzdivaç etme hazırlığı yapan Sevda Erginci ve Yılmaz Kunt, Bodrum’da objektiflere yansımıştı.

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir