Eskişehirspor'da Cengiz Seçsev ile yollar ayrıldı-haberi

TFF 1’inci Lig’ten düşmesi kesinleşen Eskişehirspor, teknik patron Cengiz Seçsev ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını açıkladı.

55 senelik tek tarihe sahip al şimşekler, TFF 1’inci Lig’deki 5’inci sezonlarinda bitime 6 hafta kala ligden düşmesi kesinleşen evvel takım oldu. İki sezondur mali krizin yanı sıra Daha önceki oyuncularına borçları var olan ve ulusal takim Lisans Sistemi kapsamında üç nokta silme cezası verilen Eskişehirspor’da Şubat ayında göreve kazançlan teknik patron Cengiz Seçsev ile de yollar ayrıldı. Kulübün web sitesinden yapılan izahta “Teknik Direktörümüz Cengiz Seçsev ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesi sonlandırılmıştır. Cengiz Seçsev ve ekibine takımımıza vermiş oldukları emekler amaciyla teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar diliyoruz” denildi.

Eskişehirspor teknik patron Cengiz Seçsev idareninde çıktığı 11 karşılaşmada tek galibiyet, tek beraberlik ve 9 mağlubiyet aldı. Eskişehirspor, bu sezon teknik direktörler Mustafa Özer ve İlhan Var’ın derhal peşinden Cengiz Seçsev’in de görevine nihayet vermiş oldu. Eskişehirspor TFF 1’inci ligde oynadığı 30 karşılaşma da tek galibiyet, 8 beraberlik ve 21 mağlubiyet ile 8 puanla nihayet sırada yer alıyor.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir