Eren Tozlu: Böylesi bir şampiyonluk benim için çok özel-haberi

TFF 1’inci Lig’in nihayet haftasında GZT Giresunspor, Tuzlaspor ile Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda karşılaştı. Karşılaşmadan 2-1 galip ayrılan GZT Giresunspor, 44 sene ardindan Süper Lig’e yükseldi. GZT Giresunspor’da takım kaptanı Eren Tozlu, “Aşırı derecede mutluyuz ama pandemiden dolayı taraftarlar yok. Şu vakit tam manasıyla o duyguyu yaşayamadık taraftarlarımız olmadığı için. Ama 1-2 vakit ardindan allahın izniyle dahada iyi tek şekilde yaşarız diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı. 

“BÖYLESİ BİR ŞAMPİYONLUK BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL”

Eren Tozlu, Giresunspor altyapısında yetiştiğini ve Giresunlu olduğunu belirterek, “İlk şuurlu maçlarıma bu formayla çıktım. Yıllar ardindan da buraya kaptan olarak art döndüm. Böylesi tek şampiyonluk benim amaciyla çok özel. bütün Giresun halkına armağan olsun” diye konuştu.

“44 YILLIK BİR ÖZLEM VAR”

Giresunspor taraftarlarının kutlamalara başlaması ile alakalı yöneltilen tek suale Eren Tozlu, şu yanıtı verdi: “44 senelik tek hasret var. Taraftarlarımızı anlayabiliyorum. Kısıtlamalar var. bu konuyla alakali duygulu davranmalarını rica ediyorum. İnşallah kapanma bittikten ardindan kaidelere ahenk gösteren tek şekilde hep birlikte bu duyguyu doyasıya yaşarız.” (DHA)

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir