Erbakan: Dış politikada yeni fetihler gerçekleştireceğiz-haberi

Eski başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 11’inci senesi hasebiyle Sivas’ta Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde tekrar Refah Partisi İl Başkanlığınca yâd programı düzenledi.

Programda konuşan Fatih Erbakan, lider memleket Türkiye’nin Necmettin Erbakan’ın dava erleri sayesinde kurulacağını belirtti. Erbakan, şunları söyledi;

*İnşallah tertemiz dönemde Bana ne Amerika’dan diye haykıran ve bu sözün gereğini adina getiren kadrolar, yer amaciyla değil ümmet amaciyla çalışan kadrolar, aldanmayan ve aldatmayan kadrolar, ümmetin ve insanlığın kurtuluşu amaciyla davası amaciyla bedel ödemekten korkmayan kadrolar, 2. 40 senede da tekrar ulusal görüşün içerisinden çıkacaktır.

*Erbakan Hocamızın D8i kurduğu birinci 40 seneden ardindan 2. 40 senede onun yolundan yürüyen dava erleri D60 hedefine ulaşacaklardır. Erbakan Hocamızın çekiç gücü, Amerikan askerlerini Anadolu’dan kovduğu birinci 40 seneden ardindan 2. 40 senede onun yolunda yürüyen dava erleri, en kısa vakitte gelecek, İncirlik ve Kürecik üslerini kapatacaktır.

*Milli görüşün ortak yönetim ortağı olduğu birinci 40 seneden ardindan 2. 40 senede ulusal görüşçü dava erleri, ulusal görüşü tekrar iktidar yapacaktır. Erbakan Hocamızın Kıbrıs’ı kurtardığı birinci 40 seneden ardindan 2. 40 senede Suriye, Irak, Kudüs, Yemen ve Filistin kurtarılacaktır.

*İkinci 40 senede mazlumlara umut ve zalimlere korku verecek lider memleket Türkiye, Erbakan Hocamızın dava erleri sayesinde kurularak yasama geçirilecektir.

“DIŞ POLİTİKADA YENİ FETİHLER GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Dış politika hedeflerini laf eden Erbakan, şu ifadeleri kullandı;

*Bu salonları dolduran ulusal görüşçüler 2. 40 yılda, tertemiz fetihler gerçekleştireceklerdir. Dış politikada tertemiz fetihler gerçekleştireceğiz. Çifte standart olamayacak, savaşlar ve işgaller ortadan kalkacak, sömürü olmayacak, kaba güç değil dogruluk ve haklılık faik tutulacak.

*Ekonomide fetihler gerçekleştireceğiz. Haksız kazançlar ortadan kalkacak. Karşılıksız kazanç ve nema ortadan kalkacak. istikbal ve servet dağılımda hak tesis edilecek.

*Sadece imtiyazlılara değil, herkese refah sağlanacak. hayat siyonizmin en hatri sayilir büyüklükte sömürü aracı var olan Amerikan dolarının hakimiyetine nihayet verilecek ve İslam dinarına geçilecek inşallah. hayat siyonizmine, zalimlere selam durmayacağız. (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.