Ender Ünlü: 3 kulvarda şampiyon olacağız-haberi

Kulüpten yapılan izaha göre, Fly Academy Spor Salonu’nda düzen eden tasima tanıtım programına, Vali Ali İhsan Su, İl güvenlik Müdürü Mehmet Şahne, İl Gençlik Spor Müdürü Ökkeş Demir ile birlikte Bir takım sivil cemiyet kuruluşlarının yöneticileri katıldı.

Programda, katılımcılara 9 tertemiz tasima ile sözleşmesi yenilenen 5 sporcunun his ve düşüncelerinin de bulunduğu tanıtım filmi izlettirildi.

Vali Su, etkinlikteki konuşmasında, kulübün çok mühim tek tesise sahip olduğunu ifade ederek, istikbal sezon Süper Lig , FIBA Avrupa Kupası ve ülkemiz Kupası’nda ugras edecek sporculara başarılar diledi.

Kulüp üst yöneticisi ender Ünlü de istikbal sezon amaciyla iddialı tek kadro kurduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Mevcut 5 oyuncumuzla sözleşme yenilerken, kariyeri başarılarla dolu 9 ismi kadromuza kattık. A ulusal Takım ’da oynayan Asena Yalçın, Esra Ural Topuz, Kuanitra Holingsvorth, ulusal takımların her kategorisinde bulunmuş yıldız oyuncu Sinem Ataş ile Amerikan Kadınlar Basketbol Ligi’nde tecrübesi var olan Yvonne Turner, Temi Fagbenle, Kristine Anigwe, Tiffany Hayes, Chelsea Gray ve Shavonte Zellous ile anlaşma sağladık. bütün imkanları seferber edip el ele vererek üç kulvarda şampiyon olacağız.”

Konuşmaların derhal peşinden takim başkanı Serdar Çevirgen, Vali Su’ya takim formasi armağan etti.

  • Kadınlar Basketbol Süper Ligi
  • ÇBK Mersin Yenişehir Belediyespor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir