En İyi Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Firması MY Nakliyat

Ev taşımak başlı başına sorun olurken, şehirler arası nakliyat şüphesiz ki daha büyük sorunları beraberinde getirecektir. Özellikle tayin nedeniyle taşınanların hem zamanında taşınmaları, hem yeni taşındıkları şehri henüz bilmedikleri için tam olarak içine sinen bir taşınma yapamayabilir. Bunun yanı sıra, elektrik, su, doğal gaz, kablolu tv, telefon, internet kullandıklarınızın da nakil veya abone kapatıp, yeni abonelik açma süreçleri bulunuyor. Şehir içi nakliyatlar da bunu aynı gün veya bir gün ara ile yapmak mümkün. Ancak şehirler arası evden eve nakliyat için aynı durum geçerli olmadığı gibi, ya taşındığınız evin ya da boşalttığınız evin işlemlerini önceden yaparak, bir çok temel ihtiyaçtan maruz kalabilirsiniz.

Bu tür temel ihtiyaç kurumları, Covid-19 tedbirleri ile birlikte, randevu sistemli kapanma işlemlerini yapmaya başlamış durumda. Yani bu kolaylıkları elde ederek, hangi gün kapanmasını ya da açılmasını istediğinizi belirtebiliyorsunuz. Bu kolaylıklar yaşanırken, İzmir nakliye firmaları ile taşınmanın da daha kolay bir hale geldiğini söyleyelim.

MY Nakliyat İle Kolayca Taşının

Türkiye’nin ilk ve tek ödüllü nakliyat firması olan MY Nakliyat sayesinde, en kolay şekilde taşınabilirsiniz. Hiç bir sorun yaşamadan, gerek şehir içi ve gerekse de şehir dışı her türlü ev eşyası, özel eşya, piyano, antik ve İzmir parça eşya taşıma işlerinizi yapabilirsiniz. Tüm bunlar özel ekipman, araçlar ve profesyonel ekipler ile yapıldığından dolayı, keyifle taşınabilirsiniz.

Üstelik eşyalarınız garantili bir şekilde taşındığı için, taşınmanın en kolay ve güvenilir haliyle tanışmış olacaksınız. Siz sadece taşınmak isterken, firmanın tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor olması, ev taşımanın tüm sıkıntısını ve stresini üzerinizden almış oluyor. İzmir evden eve nakliyat ile ilgili aklınıza takılan sorulara cevap vereceğimiz gibi, ayrıca www.mynakliyat.com.tr sitesinden de detaylı olarak bilgi alacağınızı söyleyelim.

Kamyona Ev Eşyası Nasıl Yüklenir?

Şehir içi İzmir evden eve nakliyat da mesafe daha az olurken, şehirler arası nakliyatta mesafe daha uzaktır. Ayrıca şehir içi en iyi güzergahı belirleyerek ve zamandan tasarruf etme ihtiyacı duymadan eşyaların güvenle nakil edilmesini sağlayabilirsiniz. İşte İzmir nakliye firmaları bu kolaylıkları şehirler arası nakliyatta da elde etmenizi sağlıyor. Bunun için öncelikle kamyonun en iyi ve doğru şekilde istiflenmesi gerekiyor.

Örneğin beyaz eşyaları kamyonun en sonuna koymanız gerekiyor. Bu sayede eşyalarınız kamyonun en ön duvarına dayanmış olacak. Ayrıca buzdolabı gibi daha uzun mobilyalar ise kamyonun her iki duvarına yanaştırılarak, buradan destek alması sağlanır. Bunun yanında mobilya parçaları söküldüğü için, bunlarında belirli bir nizama göre dizilmesi gerekiyor. Uzun parçalar dik bir şekilde kamyon duvarlarına yaslanırken, daha kısa parçalar dik ya da uygun konumlara göre yatay olarak dizilebilir.

Bunların tamamında uzun yılların tecrübesine sahip MY Nakliyat, uzman ekibi ile en iyi şekilde eşyalarınızın “hiç bir zarar görmeden” taşınmasını sağlıyor.

Nakliye Asansörü Kaç Metre?

Artık daha kolay, hızlı, güvenli ve daha az maliyetli taşınma adına asansörlü taşınma da yapılabiliyor. İzmir parça eşya taşıma da kullanılan bu sistem, eşyanın daha güvenli bir şekilde kamyona yüklenmesini sağlıyor. Yüksek katlı taşınmalarda elzem bir ihtiyaç olan asansörlü taşınmanın bir çok avantajı bulunuyor.

Bu sayede eleman iş gücü daha az olduğu için, taşınma maliyeti de düşüyor. Yine zaman olarak daha hızlı hareket ediliyor. Bu asansörler mobil olarak işlem yaptığı için, farklı boyutlarda olabiliyor. Örneğin 15-25-35-45 metre ve daha yüksek katlar için vinçli taşınma da bulunuyor. Ancak bu denli yüksek katlı yapılar için eşya taşınma asansörleri binalarda bulunduğu için, sadece büyük boyutlu parçalar vinç ile taşınıyor.

Sonuç olarak boşalttığınız ev ve taşındığınız evin yüksekliğine göre farklı boyutlarda mobil asansöre ihtiyacınız olabilir. Bu asansörler İzmir nakliye firmaları tarafından size uygun şekilde tedarik ediliyor.

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yukarıda saydığımız tüm detayların her biri fiyatı belirlemektedir. Bunun yanı sıra mobilyaların sökülmesi, eşyaların kolilenmesi de yine fiyatları belirlemektedir. Bunlar hakkında detaylı bilgi nakliyat firmalarından edinilebilir. Çünkü kilometreden, kullanılacak araca, kaç kişi ile evin taşınacağı, özellikle şehirler arası nakliyatta gününde aşması göz önüne alınarak, taşınma maliyetleri artmaktadır.

Uzman bir nakliyat firması sayesinde, tüm bunları hesap ederek, bütçenize uygun şekilde ihtiyaçlarınızın ne olduğunu belirleyerek, taşınabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir