Ebru Şancı, eşi Alpaslan’ın kurallarını açıkladı: Spor yaparken bile fotoğraf paylaştırmıyor-haberi

Eski manken ve oyuncu Ebru Şancı, Göztepe‘de takim formasi giyen eşi Alpaslan Öztürk‘le alakalı bilinmeyenleri anlattı. Hürriyet’e röportaj veren Şancı, Alpaslan’ın yasamsal medyada paylaştığı fotoğraflara yasak getirdiğini söyledi.

İşte Şancı’nın açıklamaları:

“BİR LİRA KAZANAMADI”

“Bir adamı var eden ailesidir. bendeniz Alpaslan’la tanıştığımda Kasımpaşa’daydı. ardindan Eskişehir’e gittik. perişan tek asama yaşadık. ardindan Alpaslan, altı ay top oynayamadı. Televizyondan arkadaşlarının maçını izleyip çocuklarının gazını çıkarıyordu. Hep çok düşündüm ‘Bu çagi nasıl atlatırız?’ diye ama Allah yardım etti. tek sene süresince tek Lira dahi kazanmadı. bendeniz tek kadın olarak arkasında durdum ve durmam da gerekiyordu. Üç adet evladımız var. En ümidi kestiği vakit dahi ‘Sen yaparsın, sen iyisin, sende kabiliyet var’ dedim. Her vakit yanında oldum. benim düsünceme göre şu vakit kapasitesinin yarısıyla oynuyor. En hatri sayilir büyüklükte hayali Milli Takım‘dı, oldu.

“O BENİM ESERİM”

Alpaslan yakışıklı tek adam. tek defa futbolcu ve Türkiye’deki kadınların alakasını çekiyor. İlk tanıştığımda baktım bebek güzel. Haneye geldim anneme dedim ki ‘Bir çocukla tanıştım. Burnu belli tek süre büyük, dişleri çürük, yamuk.’ tek hafta ardindan dayanamadım. ‘Senin dişlerini yaptıralım’ dedim. O vakit 32 dişini yaptırdık. ardindan burnunu yaptırdım. Şu vakit olduğundan bambaşka tek adam. Alpaslan aslında benim eserim.

“SPOR YAPARKEN PAYLAŞIM YAPAMIYORUM”

Bir defa Katiyen spor yaparken video paylaşamıyorum, yasak. Taytlı, büstiyerli fotoğraflara destur vermiyor. Zati bendeniz de artık üç bebekli biri olarak bana tek artısı olmadığı amaciyla paylaşmıyorum.Genellikle çocuklarımı, köpeklerimi paylaşıyorum. dahada çok alaka çekiyor. her biri ‘Eviniz hep bunun benzeri dağınık mı?’ diye soruyor.Valla hep bunun benzeri dağınık. üç çocuklu, 5 köpekli tek ev bu. Nasıl top00layalım!”

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir