Düşerek ölen Ukraynalı model Anzelika’nın son anları kamerada! “Lütfen” diyerek ağlamış-haberi

Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesi’ndeki lüks tek sitede Ukraynalı fotomodel Anzelika Srabiants’ın ünlülerin köpek eğitmeni sevgilisi Burak Ercan ile yaşadığı evin balkonundan düşüp, ölmesiyle alakalı tertemiz detaylar alana çıktı.

ÖNCE dövüş ETTİLER ardindan olay YAŞANDI

Anzelika Srabiants ve sevgilisi, eğlenmek amaciyla Ataşehir’de bulunan tek lokantaya gidip, aş yedi. içki alan çift, Ercan’ın iddialarına göre kıskançlık krizine girdi. Haneye dönmek amaciyla taksiye binen çift tartışmaya başladı. Ukraynalı model, Ercan’a yumruk atarak, kaşını yardı. Çift Haneye vardıktan ardindan da olay gerçekleşti.

“YUKARIYA ÇEKMEK İSTEDİM AMA BAŞARAMADIM”

Genç kadının ölümünün derhal peşinden Sancaktepe İlçe güvenlik Müdürlüğü Asayiş ofis Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan ve derhal sevk edildiği adliyede, ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanan Burak Ercan ifadesine, “Anzelika Srabiants kız arkadaşım olur. Akşam Ataşehir’de bulunan tek lokantaya giderek, aş yedik. dahada ardindan da içki aldık. Bu sırada kıskançlık hasebiyle tartışmaya başladık. Restorandan çıktıktan ardindan taksiye bindik. Bu sırada da münakaşa ayni ritimde devam etti. Anzelika bana yumruk attı. Kaşımı yardı. kendisinin haneme gitmek istiyorum dediğinde de taksiden indik. Anzelika ayakkabısını çıkararak, koşmaya başladı. bendeniz de peşinden gittim. İkna ederek benim haneme gitmek amaciyla taksiye bindik. Haneye geldiğimizde de münakaşa ayni ritimde devam etti. bendeniz de lavaboya girdim. Çıktığımda balkondan kendini sarkıttığını gördüm. derhal gsm telefonu videosunu açarak, kayıt yapmaya başladım. ardindan bendeniz de balkona gittikçe yukarıya çekmek istedim ama başaramadım. Beşinci kat balkondan aşağı düştü” dedi.

UKRAYNALI MODEL nihayet ANLARINDA “LÜTFEN” DİYE YALVARMIŞ

Öte istikametten Ukraynalı fotomodel Anzelika Srabiants’ın köpek eğitmeni sevgilisi Burak Ercan ile yaşadığı evin balkonundan düşüp, ölmesiyle alakalı görüntüler alana çıktı. gsm telefonuyla çekilen iki dakika 9 saniyelik görüntülerde, Burak Ercan’ın “Bak bendeniz tek şey yapmıyorum. Come, come, come (gel)” dediği duyulurken, Ukraynalı model Srabiants’ın balkon tırabzanlarında asılı olduğu görülüyor. Sonrasında görsel açısı siyaha dönüşürken, kadının üzüntülü tek şekilde konuştuğu duyuluyor. Ukraynalı modelin “Please, please I can not please (Lütfen, lütfen yapamıyorum, lütfen)” şeklinde ağlayarak yardım istediği duyuluyor. iki dakikalık görüntülerin nihayetinde ise düşme sesi duyulurken, devamında modelin sesi kesiliyor.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir