Dünyaca ünlü oyuncu Carmen Electra’dan ağızları açık bırakan cinsel ilişki itirafları: Partnerim vahşi olmalı-haberi

Amerikalı model ve oyuncu Carmen Electra‘dan hususi hayatına değin içten itiraflar geldi. iyi oyuncu, yaşının ilerlemesine aldırmadığını ve Daha çok enerjik tek cinsel hayatı olduğunu ifade etti.

GÖZLERDEN ırak YAŞIYOR

Bir zamanların Sahil Güvenlik (Baywatch) güzeli olarak tanınan Carmen Electra (49), uzunca yıllardır gözlerden ırak tek hayat sürüyor. Dünyaca meşhur oyuncu uzunca süre gelen sessizliğini bozdu. ABD’de tek TV programına katılan Carmen Electra, cinsel hayatı ile alakalı çarpıcı itiraflarda bulundu.

“PARTNERİMİN VAHŞİ OLMASINI TERCİH EDİYORUM”

Carmen Electra, “Cinselliğe düşkün biriyim. Sevişmenin gevşetici tesiri beni keyifli yapıyor. Yatakta partnerimin vahşi olmasını seçenek ediyorum. Yaşım ilerlemiş olabilmektedir ama enerjimi Daha kaybetmedim” ifadelerini kullandı. Asıl isimi Tara ‘Patrick’ var olan iyi yıldız, 1991 seneninde oyun alani/sahne ismini Carmen Electra olarak değiştirmişti.

“KUŞ BEYİNLİLERLE YAKIN OLMAK İSTEMEM”

49 yaşında olan oyuncu, “Çok da akıllı olmayan sevgililerden bıktım” dedi. Electra, çok meşhur olmayan tek adamla da duygusal tek münasebet yaşayabileceğini ama “kuş beyinli” diye tanımladığı kişilerle yakın olmak istemediğini de sözlerine ekledi. Carmen Electra, 1998-1999 yılları arasında Dennis Rodman ve 2003-2007 yılları arasında Dave Navarro ile evli kalmıştı. Electra, tek zamanlar kıyı Güvenlik (Baywatch) dizisinde oynuyordu.

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir