Dua Lipa, para konusunda anlaşmazlığa düştüğü menajerini kovdu-haberi

Son dönemin popüler şarkıcılarından Dua Lipa, kazanç ile alakalı anlaşamadığı menajeri ve ekibiyle yollarını ayırma kararı aldı.

2013’ten beri Londra’da bulunan Tap Management ile çalışan ve milyonlarca dolarlık anlaşmalara imzasini atan 26 yaşında olan şarkıcının kazancıyla alakalı tek ihtilaf sonrasında bu kararı aldığı belirtildi.

Dua Lipa’nın geçtiğimiz hafta bu istegini Tap Management yetkililerine söylediği ve çalışanların Sanki şaşkına döndüğü belirtildi. Dua Lipa’nın yaptığı Bir hayli anlaşma ve reklam kampanyasından çok ağırbaşlı tek bölümünün şirket tarafından kesintiye uğradığı da alana çıktı.

3 sefer Grammy armağanı galip gelen ve Warner Music içerisinde albüm çalışmalarına süre gelen Dua Lipa şu vakit Yves Saint Laurent, Evian ve Versace benzeri markaların yüzü olarak kazanç kazanıyor.

Instagram üzerinden 79 milyondan çok takipçisi var olan Dua Lipa’nın menajeri bendeniz Mawson, “Bu bizde şok tesiri yarattı. ama Ne yazık ki ne vakit işin dahil kismina kazanç girse ihtilaf olur. tek müddettir gerilim vardı zaten” dedi.

2020 seneninde takriben 22 milyon dolar istikbal elde eden Dua Lipa, 2021’de 50 milyon dolar kazandı. Öte istikametten Dua Lipa’nın babası Dukagjin’in menajerlik görevini üstleneceği kaydedildi.

Sziget, Arctic Monkeys ve Dua Lipa ile dönmeye hazırlanıyor İlginizi Çekebilir Sziget, Arctic Monkeys ve Dua Lipa ile dönmeye hazırlanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.