Driftli evlilik teklifi bin pişman etti! Gelen cezalar yıldırınca gelin arabasını satılığa çıkarttı-haberi

Antalya’nın Serik kazasinda kız arkadaşına yaptığı driftli evlilik önerisi sonrası 78 bin Lira karar yiyen İsmail Göksu her şeye karşın popüler Yıldırım ile hayat evine girdi. Çiftin bu yaşadıkları mutluluk dolu günlerin derhal peşinden gelen karar kağıtlarıyla sevinçleri yarım kaldı.

DRİFTLİ TEKLİF PAHALIYA PATLADI

İsmail Göksu, geçtiğimiz ocakta ayında uzunca müddettir birlikte olduğu kız arkadaşı popüler Yıldırım’a okulun bahçesinde meşale ve konfetiler arasında diz çökerek İzdivaç etme önerininde bulundu. Bu sırada, tek otomobil ise çiftin çevreninde drift atmaya başladı. Maske ve yasamsal mesafenin olmadığı etkinlikte, görüntülerin yasamsal medyada yayınlanmasının derhal peşinden Serik İlçe zaptiye Komutanlığı ortada Karakol Komutanlığı ekipleri harekete geçti. Çandır Mahallesi’ndeki ortaokul önünde gerçekleştiğini için organizasyon sonrası tek soföre driftten, tek soföre içkili araç kullanmaktan, 22 kişiye ise koronavirüs tedbirlerini ihlalden toplaminda 78 bin 137 Lira kazanç cezası kesildi.

CEZALARI ÖDEYEBİLMEK İÇİN ARABASINI SATIYOR

Cezaları üstlenen 29 yaşında olan damat, derhal peşinden üç Şubat tarihinde çok sevdiği kız arkadaşı popüler Yıldırım (25) ile hayat evine girdi. Yazılan karar makbuzlarının gelmesiyle birlikte tediye yapmada zorluk çektiğini belirten Göksu, cezaları ödeyebilmek amaciyla düğünde kullandığı kendine ait otomobili satışa çıkardı.

“KEŞKE YAPMASAYDIK”

Çok sevdiği arabasını satışa çıkarmanın üzüntüsünü yaşadığını ifade eden Göksu, “Önce drift ile tek İzdivaç etme önerisi yapmıştım. Bu bana belli tek süre pahalıya esya oldu. bendeniz 7 sene bekledim izdivaç etmek için. Borçsuz, harçsız mutluluk dolu tek yuva kurmak istiyordum. O şekilde tek düğün yapayım istedim. ama driftli tek İzdivaç etme önerisi düzenledik. Keşke yapmasaydık. Bu bana çok kötüye esya oldu. 78 bin Lira karar yedik. Yaptığımız şey iyi tek şey değildi, neticesi çok perişan oldu. İzdivaç etme sonrası borçlar çoğaldı. Cezaların ardı kesilmiyor, devamlı geliyor. bendeniz yıllardır çaba verdiğim arabamı bu sebeple satılığa çıkardım. Severek ağırbaşlı manada masraflar yapmıştım ama ayrılık zamanı gelmiş sanırım. Zira cezalar geldi perişan oldu. İnşallah bunda ardindan hayırlısı olur. Tavsiyem bu pandemi döneminde kimse toplu şekilde tek organizasyon düzenlemesin, drift yapmasınlar. karar yiyecek hareketlerden kaçınalım. karar perişan tek şey, hayatımız karardı” diye konuştu.

Kaynak: İhlas havadis Ajansı

Yayım tarihi
Ekonomi olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir