Denizlispor'da Başkan Ali Çetin ile taraftarlar arasında kavga çıktı-haberi

İddiaya göre, Denizlispor ‘un sahipsiz ve yönetimsiz kalması hasebiyle taraftarlar Denizli Büyükşehir Belediyesi önünde toplanarak protesto yapma kararı aldı. bu erken gerçekleşmesi tasarilanan protesto döneminden evvel reis Çetin, taraftar grubu liderleri Okan Karcı, Soner Civli, Adem Özben, Murat Akar’ı Pamukkale kazasi Karakurt semtinde bulunan bir lokantaya çağırdı. Taraftarlar, reis Ali Çetin’in kendilerinden protesto eylemi yapmamaları istediğini ve karşılığında 50 bin Lira öneri ettiğini ileri sürdü. Ali Çetin’in önerinini onay etmemeleri sonrasında kendilerine ağır hakaretlerde bulunduğunu ve tehdit ettiğini ileri süre gelen taraftarlar, Çetin ile dövüş etti. Her iki tarafın da içkili olduğu ileri sürülürken taraftarlar saldırıya maruz kaldıkları gerekçesiyle bu erken Ali Çetin ile alakalı hatali ilaninda bulundu. Denizlispor Başkanı Çetin’in de taraftarlar ile alakalı hatali ilaninda bulundu.

Denizlispor’un geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulunda aday çıkmamış ve takim ortada kalmıştı. Çetin ve yönetiminin 15 vakit içinde takimi alakalı resmi birimlere teslim etmesi bekleniyor.

Taraftar grubu liderleri Okan Karcı, polise verdiği ifadesinde; Denizlispor’da reis adayı çıkmaması üstüne Suskun protesto eylemi düzen etmeyi planladıklarını, Ali Çetin’in bunu engellemek amaciyla kendisi kendilerini lokantaya çağırıp para öneri ettiğini, çıkan tartışmada küfürlü sözler söylediğini ve kendisi kendilerini tehdit ettiğini öne sürdü.

Ramazan ÇETİN/DENİZLİ,(DHA) 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir