Çukur dizisinde ‘Şahran’ karakterini Sarp Akkaya canlandıracak-haberi

Final amaciyla vakit sayan Ay Yapım imzalı Show TV’nin popüler dizisi Çukur‘a tertemiz tek karakter katıldı.

Çukur’un nihayet bölümünde Amca Cumali’nin “Şahran gelene civarindan beni koruyun” şeklindeki sözleri üstüne ‘Şahran’ karakterini kimin canlandıracağı heyecan konusu olmuştu. Çukur dizisinde amca Cumali’ye harp açan Yamaç, Vartolu, Akın ve Cumali’nin tertemiz düşman olacak Şahran’ı Sarp Akkaya canlandıracak.

DİZİYE konuk OYUNCU OLARAK GİRECEK

3 bölüm ardindan final yapacak dizide Sarp Akkaya’nın canlandıracağı Şahran, 24 Mayıs Pazartesi ekrana istikbal var olan 129. bölümünde alana çıkacak. tertemiz tasima Sarp Akkaya, Çukur’un nihayet üç bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacak.

ÇUKUR nihayet BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurlular, toy yaşta kaybettikleri Karaca ve Celasun’u sonsuzluğa uğurladılar. Kızını kaybetmenin acısıyla sarsılan Ayşe, Karaca’nın ölümünden bütün Koçovalıları sorumlu tuttu.

Ayşe’nin ağır sözlerinden ardindan Cumali, Amca’ya saldırmak üzere harekete geçti. Kahvenin önünde Cumali’nin yolunu kesen Çukurlu gençler, ona katılmak istediğini söyleseler de, dahada evvel Amca’nın yanında yer aldıkları amaciyla Daha hatri sayilir büyüklükte tek hiddet duyan Cumali, herkese kati reaksiyon gösterdi.

Cumali, Akın, yazi ve Meke, Amca’nın deposuna hücum düzen etti ama burada kapana kısıldılar. güç vaziyette var olan dörtlüyü, Damla’nın örgütlü ettiği Çukurlular kurtardı. Cumali ise Amca’yı saklandığı yerden dışarı çıkarabilmek amaciyla kuvvetli tek ileti yollamak gerektiğini iletti ve depodaki bütün malları yaktı.

KOÇOVALI KARDEŞLERİN his DOLU ANLARI

Amca’nın yaptıklarının alana çıkması üstüne yaşananlardan kendisini sorumlu tutan Vartolu, hatri sayilir büyüklükte tek yıkım yaşadı. Yamaç ise Vartolu’yu yalnız bırakmadı. Vartolu’nun yaşadığı kalp azabıyla kendisine zarar vermesini istemeyen Yamaç, elinden geleni yaparken, iki kardeşin his dolu anları izleyenleri derinden etkiledi.

Cumali de Salih’e desteğini gösterirken, Koçovalı kardeşler tekrar tek araya gelerek birbirine kenetlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir