CSKA Moskova – Fenerbahçe Beko maçı iddaa oranları! Heyecan misli.com'da-haberi

Çeyrek final turunda eşleştiği CSKA Moskova’ya karşı serinin evvel maçında mühim eksiklere karşın mücadelenin içinde kalmayı muvaffak olan Sarı-lacivertliler, nihayet çeyrekte rakibinden 18 ayrım yiyerek toplamda 92-76’lık skorla parkeden yenik ayrılmıştı.

Aynı eksiklerle bu mücadelede da mücadele vermeye çıkacak var olan Fenerbahçe Beko, turun İstanbul’da oynanacak ayağı öncesi sürpriz tek galibiyet çıkararak avantaj sağlamaya çalışacak.

CSKA MOSKOVA – FENERBAHÇE BEKO MAÇINA BAHİS uygulamak İÇİN TIKLAYIN!

Rus temsilcisi CSKA Moskova ise mücadele saati oynamasına karar verilen Daniel Hackett ve Will Clyburn ile ayrım yaratmayı başarıp istedği skoru elde etmişti. Dimitris Itoudis ve öğrencileri ise bu mücadelesi da kazanarak İstanbul’a seride 2-0 önde gitmeyi hedefleyecek.

ÖNE ÇIKAN İSTATİSTİKLER

Bu sezon toplamda üç sefer karşı karşıya gelen CSKA Moskova ve Fenerbahçe Beko’nun maçlarının ikisinde 160 sayı barajı aşıldı.

Euroleague normal sezonlarinda İstanbul’da oynanan evvel mücadelesi CSKA Moskova 78-77 kazanırken, Moskova’da oynanan karşılaşmayı ise 83-89’luk skorla Fenerbahçe Beko kazanmıştı.

Euroleague’in artık klasikleşen karşılaşmalarından biri vaziyete gelen CSKA Moskova – Fenerbahçe Beko mücadelesinde bu vakte civarindan oynanan 30 mücadelenin 21’ini CSKA Moskova, 9’unu ise temsilcimiz kazandı.

MİSLİ.COM ÜYELERİ NE OYNUYOR?

Misli.com üyeleri, CSKA Mskova ile Fenerbahçe Beko’nun karşı karşıya geleceği mücadelede 83% oranında ev sahibi takımın galibiyetini seçenek ediyor.

MİSLİ.COM YAZARI GÖKHAN GERMAN’IN YORUMU

Fenerbahçe, coach Kokoskov, Vesely, Pierre, Dixon, Ulanovas, Eddie ve Ahmet’in yokluğuna karşın CSKA karşısında üç periyot başa baş ugras etti ama nihayet kisimda yorulunca mücadelesi 92-76 kaybetti. bu erken Pierre sahada olacak. İlk mücadelede idman eksikliği hasebiyle dakika almayan Ahmet’in de oynaması bekleniyor. Rotasyon belli tek süre dahada genişleyecek. Ama evvel mücadelede 27 sayı atan De Colo aynı performansı ayni ritimde devam ettirebilecek mi? CSKA tekrar favori. Sarı-Lacivertliler, rotasyon dar olduğu amaciyla iyi müdafaa yapamıyor. CSKA’nın tekrar asgari 85 sayı atacağını düşünüyorum.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir