Cinsel istismara kalkışan sapığın ağır yaraladığı kızın babasından yürek yakan sözler-haberi

Gebze kazasi Pelitli Mahallesi’nde Pazartesi bugünü alana gelen olayda; Afganistan tebaalı A.M., dershaneden evine dönmek amaciyla milletçe otobüsüne binen A.A.’yı takip etmeye başladı. hanelerinin bulunduğu mahallede otobüsten inen A.A.’nın peşinden giden A.M., evine takriben 200 metre kala toy kızı boğazından tutup ağaçlık alana çekerek cinsel istismarda bulunmaya çalıştı. toy kızın direnmesi üstüne A.M., eline aldığı taşla A.A.’nın başına defaatle vurarak ağır yaraladı.

GENÇ KIZ DEHŞETİ YAŞATTI, BİR DE GİDİP destek İSTEDİ

Aldığı darbeler neticesi bayılan A.A., dahada ardindan kendisini yaralayan A.M. tarafından yollar kenarına taşındı. A.M. dahada ardindan yakınlarda bulunan tek palet fabrikasındaki kişilerin yanına gittikçe yolda baygın tek kişiyi gördüğünü söyleyip yardım istedi. Olayı duyup gelen babası M.A. tarafından hastaneye götürülmek istenen A.A. çağırılan ambulansla Gebze’de bulunan hususi tek hastaneye kaldırılıp tedaviye alındı. Yoğun bakımda Rehabilitasyonu süre gelen toy kızın vaziyetinin ağır olduğu bildirildi.

GENÇ KIZ İÇİN ENDİŞELİ BEKLEYİŞ SÜRÜYOR

A.A.’nın hastanedeki tedavisinin dördüncü gününde babası M.A.’nın kaygılı bekleyişi ayni ritimde devam ediyor. Polisin yaptığı araştırmada olayı gerçekleştirdiği belirlenip gözaltına alınan A.M., emniyetteki işlemlerinin derhal peşinden Bir gün evvel Gebze Adliyesi’ne derhal sevk edildi. A.M. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“PİLOT OLMAK İSTİYORDU”

Kızının hatri sayilir büyüklükte hayallerinin olduğunu ve pilot olmak istediğini söyleyen M.A., gözyaşları içinde şöyle konuştu: “Kızım kaptan olmak istiyordu o nedenle kızımı dershaneye yazdırmıştım oraya gidip geliyordu. Kızımın idealleri adina gelsin derslerinden art kalmasın diye pandemi döneminde dershaneye gidiyordu. Çok başarılıydı ve kaptan olmak istiyordu. bendeniz ‘Kızım pilotluk zor, belki puanın yetmez üzülme’ diyordum ama tekrar de hayalinden vazgeçmiyordu. Kızımın hayalleri, idealleri çok büyüktü ama biz Ne yazık ki kızımıza sahip çıkamadık. Bazıları ‘Kızınıza sahip çıksaydınız’ diyor. Çok üzülüyorum ama bendeniz tekrar de bize bunun benzeri diyenlerin de başına gelsin demek istemiyorum. Zira evladımın nefes alamayışı, şu anda can çekişmesi beni öldürüyor.”

“KULAĞIM YOĞUN BAKIM KAPISINDA, ORADAN BİR havadis BEKLİYORUM”

Hastane önünde çok güç anlar yaşadığını belirten M.A., kızından istikbal iyi haberleri beklediğini söyleyerek, “Kızım şu vakit can çekişiyor, benim Daha kulağım yoğun bakımın kapısında oradan tek haber bekliyorum. Bekliyorum sadece, hekimler sabahtan sabaha bilgi veriyor onun dışında kızımdan tek haber alamıyorum. Çok güç tek durum Allah kimseye bu vaziyeti yaşatmasın” dedi.

“KIZIM ANNESİNİ DE AĞABEYİNİ DE ARAMIŞ AMA ULAŞAMAMIŞ”

Yaşanan olayın derhal döneminden evvel kızı A.A.’nın annesi ve ağabeyini defaatle aradığını ama ulaşamadığını açıklama eden M.A., “Ben 17 senedir kızımı korudum, tek vakit kızımı unuttum, tek vakit kızımı ihmal ettim, kızım da o vakit beni aramadı. Olaydan evvel annesini aramış ulaşamamış, ağabeyini aramış ağabeyinin kulağında sıkıntı olduğu amaciyla duymamış. nihayetinde bunun benzeri feci tek vaziyette kızımızı bulduk. Şu anda yoğun bakımda hayat mücadelesi veriyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / Alişan Koyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir