Çelik’ten mayolu fotoğraf tepkisi-haberi

Magazin tarihi üstüne yaptığı paylaşımlarla meşhur var olan ‘Şokopop’ isimli yasamsal medya hesabı, şarkıcı Çelik’in 1994 seneye ait mayolu tek resmini paylaştı. Paylaşımda “Çelik, İzel ve Ercan’sız kariyerine ayni ritimde devam ederken yeşilleniyor, kutupta dahi güneşleniyordu (1994) #yazgelsinartık” notu düşüldü.

Fotoğrafın tekrar gündem olmasına ve çok sayıda kişinin kendisine göndermesine isyan eden Çelik, Instagram hesabından tek paylaşımda bulunarak vaziyete reaksiyon gösterdi.

Çelik, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

* bu erken biri bunu yayınlamış, yayını kim gördüyse işi gücü bırakmış bana bu resimi gönderiyor. Baba bendeniz bu resimi ne yapayım? çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli maaşı mı bağlanacak, kariyerimde Önceden gövde nasıldı ikramiyesi mi verilecek? Nedir Başka bir deyişle hükümet dairesinde çalışır benzeri yapıp yurttaş sırada beklerken yasamsal medyada gezen ve bu fotoyu yollayanın emeli ne?

“HER ŞEY YOLUNDA, BİR tek bendeniz GERİ ZEKALIYIM”

* Senin müdafaa bakanın İzah yapmış ‘9,5 milyon Suriyeli aldık’ diye, sen zeytini neden 67 liradan yediğini anlayamıyorsun? Dolar 20 liradan 15 bandına gerilemiş, yakit uçmuş. Kimyasal olduğu amaciyla değil zamdan uçmuş! tek kilo kıyma 125 TL. zabita iş zorluğundan bitâp düşmüş, hekimler yerde sürünüyor! Kadınlar öldürülüyor, çocuklara tecavüz ediliyor, yargı bunun tamamına iyi durum indirimi vermiş birileri bana bu resimi yollatacak lükse sahip! Düşünecek dertleri yok, sıkıntılı tek durum yok her şey yolunda. tek bir bendeniz art zekalıyım!

“DELİRDİNİZ ULAN”

* ardindan bu erken 18 Mart! Eee o vakit dökülen kan, senin amaciyla feda edilen canlar amaciyla ödeyeceğin kefaret ne? Çelik’in kiskirtici fotoğrafı… Çelik’in kiskirtici fotoğrafı… Arkadaşlar ülkede topluca kullanılan antidepresan sayısı ile alakalı tek bilginiz var mı? Delirdiniz ulan!

* Size Cübbeli Ahmet Hoca 10 adet dahada ‘Manyak manyak işler’ diye şarkı yapsa tekrar toplamazsınız. ardindan ‘Geçcek’ Nasıl geççek?

Serdar Ortaç'tan 'Geççek' yorumu: Lay lay lom tek şarkı, bendeniz de yaparım İlginizi Çekebilir Serdar Ortaç’tan ‘Geççek’ yorumu: Lay lay lom tek şarkı, bendeniz de yaparım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.