Candaş Tolga Işık ve Serdar Ali Çelikler, canlı yayında Visca’nın Fenerbahçe’ye gittiğini duyurdu-haberi

Emre Belözoğlu’nun Sportif Direktörlükten alana inişiyle birlikte ivme yakalayan Fenerbahçe‘de yönetim istikbal sezon tasima çalışmalarına start verdi. Ankaragücü galibiyetinin derhal peşinden canlı yayında tasima bombasını açıkladılar. Takımlardan nihayet tasima haberlerinin değerlendirildiği ‘Kontra’ Programı’nda Serdar Ali Çelikler ve Candaş Tolga Işık Fenerbahçe’nin istikbal sezon anlaştığı yıldız futbolcuyu açıkladı.

“HADİ KESİN DEMEYEYİM”

Serdar Ali Çelikler, sarı-lacivertli kulübün tertemiz sezonda Medipol Başakşehir’in yıldızı Edin Visca ile anlaştığını ileri sürdü. Çelikler, tasima ihtimali amaciyla “Hadi kati demeyeyim, yüzde 70 diyeyim. Szalai giderse tek de mühim tek stoper transferi yapılacak” dedi.

“SENEYE FENERBAHÇE’DE”

Candaş Tolga Işık ise bomba iddiayı dahada kuvvetli biçimde dillendirdi: “Yok bendeniz dolaysiz yüzde 90 diyeyim. Visca yila Fenerbahçe’de. Stoper Türkiye’den galiba. Caulker’ı almışlar”

DEMİRKOL DA HABERİ VERDİ

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Edin Visca’nın transferiyle alakalı çok çarpıcı tek iddiayı gündeme taşımıştı. Demirkol; “Gelecek sezon Visca büyüklerden birinde takim formasi giyecek, büyük olasılık F.Bahçe’de takim formasi giyecek ve çok değiştirir işi” ifadelerini kullanmıştı.

BAŞAKŞEHİR’DE EFSANE OLDU

Süper Lig’de 10 senedir takim formasi giyen ve istikrarını bozmayan Edin Visca’nın Medipol Başakşehir ile 2025 seneye civarindan sözleşmesi bulunuyor. Boşnak yıldız takim yönetimiyle görüşerek kariyerinde değişik tek adım atmak istediğini iletti. nihayet 10 sezonda Başakşehir formasıyla 377 maça çıkan Edin Visca bu karşılaşmalarda 106 gol kaydetti. Trabzonspor da Boşnak kanat oyuncusuyla yakından ilgileniyor.

ESKİ birlik ARKADAŞI

Devre arasında İrfan Can Kahveci’yi Medipol Başakşehir’den renklerine katarak hatri sayilir büyüklükte ses getiren Fenerbahçe, buyruğa Belözoğlu’nun Daha önceki kulübüyle var olan yakın ilişkilerini kullanıp bu transferi nihayetini vardırmak istiyor.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir