Camdaki Kız dizisinin yeni fragmanı yayınlandı! Ünlü oyuncu Enis Arıkan kadroya dahil oluyor-haberi

Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Hamza Yazıcı, Tamer Levent, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerfi Erol, Tuğrul Tülek’in bulunduğu Camdaki Camdaki Kız dizisi, 3. bölümüyle 22 Nisan Perşembe akşamı Kanal D’de ekrana gelecek.

SEDAT – NALAN AŞKI KRİTİK VİRAJDA

Yeni kisimda Cana’yla görüşmesi alana çıkan Sedat, babasının reaksiyonları karşısında tek karar almak zorunda kalıyor. Babası ise Sedat’ı herkesin içinde tokatlıyor. Hayatıyla alakalı mühim tek seçenek uygulamak zorunda var olan Sedat’ın vereceği karar ise Nalan’ı geleceğini etkileyecek.

ENİS ARIKAN İZLEYİCİLERİN KARŞISINA ÇIKACAK

2 bölümdür Camdaki Kız’da heyecan uyandıran Muzo karakteri ise nihayetinde bu kisimda alana çıkıyor. Ünlü oyuncu Enis Arıkan, Muzo karakteriyle diziye katıldı. Camdaki Kız tertemiz bölüm fragmanında Enis Arıkan’ın hayat verdiği Muzo’nun nihayet odasından çıktığı ve ailesiyle birlikte aş masasında oturduğu görülüyor.

2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Türkiye’nin varlıklı ve yakışıklı bekarı Sedat Koroğlu’nun Nalan’la evleneceği haberi magazin gündemine bomba benzeri düşer. Nalan ve ailesi, hafta sonunu geçirmek amaciyla Koroğlu’na ait lüks çiftliğe çağrı edilir. Birbirlerini evvel kez tanıyacak var olan bu iki aile, karanlık sırlarını birbirlerinden gizlemeye çalışırken, Nalan tek anda kendisini Rafet Koroğlu’nun hazırladığı tek sınavın içinde bulur. Nalan ve Sedat, ailelerin de katıldığı sade tek törenle laf yüzüklerini takarlar. Koroğlu ailesini tek türlü dahil kismina sindiremeyen Feride’nin gerginliği, hızla girilen İzdivaç etme yolunda, iyice artar. Evlenene civarindan Nalan’ı savunmak için, Sedat’tan ırak tutmaya çalışan Feride’ye, geçmişten hiç beklemediginiz tek ziyaretçi gelir.

Adil ve Feride’nin o güne civarindan gizledikleri hatri sayilir büyüklükte sır, karanlık tek gölge benzeri tekrar hayatlarında belirmiştir.Nalan ise tek peri masalında gibidir. Sedat tarafından, herkesten gizlediği hususi dairesine çağrı edilen Nalan, Sedat’la alakalı öğrendikleri karşısında aşkının yanında durabilecek midir? Yoksa bu aşk masalı dahada başlamadan bitecek midir?

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir