Büyükbabasının anmasına katılmayan Prens Harry’ye tepkiler büyüyor-haberi

9 Nisan 2021 tarihinde hayatını kaybeden Edinburgh Dükü Prens Philip’in bu seneki anma törenine, torunu Prens Harry’nin de katılması bekleniyordu. Ama, 2020 yılında İngiliz Kraliyet Ailesi’nin resmi görevlerinden çekildiklerini açıklayan Prens Harry ve eşi Meghan Markle anma törenine katılmayacaklarını açıkladı.

2021 yılında hayatını kaybeden Prens Philip…

ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU

Söz konusu açıklama kamuoyunun tepkisini çekerken Prens Harry’nin yaptığı bir paylaşım, ona olan öfkeyi daha da yükseltti. Her yıl katıldığı Invictus Games etkinliğinin tanıtım videosunu yayınlayan Prens Harry, eleştiri yağmuruna tutuldu.

Gazi, yaralı, hasta asker erkekler ve kadınlar için düzenlenen uluslararası bir spor yarışması olan Invictus Games, Prens Harry’nin aktif katılımıyla da her sene gündeme geliyordu. Bu sene 16 Nisan-22 Nisan 2022 tarihleri arasında Hollanda’da düzenlenecek yarışmanın tanıtım videosunda ise Prens Harry’nin Hollandaca öğrenmeye çalıştığı, Hollanda’da oynanan maçları turuncu forma giyerek izlediği anlar yer alıyor.

Hakkındaki iddialar bitmeyen Monaco prensesi evine döndü İlginizi Çekebilir Hakkındaki iddialar bitmeyen Monaco prensesi evine döndü Prens Harry ve Meghan Markle dev bir şirketler ağı kuruyor İlginizi Çekebilir Prens Harry ve Meghan Markle dev bir şirketler ağı kuruyor

Kaynak :sozcu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.