Burak’ın fantastik golüne yakından şahitlik eden takım arkadaşının verdiği tepki sosyal medyayı salladı-haberi

Fransa Ligue tek ekiplerinden Lille forması giyen ulusal golcümüz Burak Yılmaz, mercek maçında attığı iki golle 3-0’lık galibiyetin mimarı olurken özellikle 40. dakikada kaydettiği jeneriklik gol geceye damga vurdu.

Uzak mesafeden zit ayağı var olan sol ayağıyla mercek kalesine Sanki tek roket gönderen 35 yaşında olan futbolcu, kaleci Jean-Louis Leca’yı çaresiz bırakarak örümcek ağlarını aldı. Burak Yılmaz’ın şık gölünde hemide kalecinin ayni vakitte da takım arkadaşı Jonathan David’in reaksiyonu yasamsal medyayı salladı.

Jean-Louis Leca topun ağlara gidişini izledikten sonraki çaresiz görüntüsüyle yasamsal medyada gündem olurken, Burak Yılmaz’ın takım arkadaşı Jonathan David ise verdiği reaksiyon ile hemide Lille taraftarlarının ayni vakitte da Türk futbolseverlerin duygularına tercüman oldu.

AYNISINI REGULION YAPTI

Premier Lig’de Mart ayında oynanan şimal Londra derbisinde Arsenal, Tottenham‘ı 2-1 yenik ederken Tottenham’ın Arjantinli futbolcusu Erik Lamela, inanılmaz tek gol atarak maça damgasını vurmuştu.

Reguilon’un sol kanattan içeri çevirdiği topta Lucas’ın pasıyla buluşan Lamela, bekletmeden ‘rabona’ vuruşu yapmış ve topu Thomas Partey’in bacakları arasından geçirerek ağlarla buluşturmuştu.

Golün derhal peşinden Tottenham’da Sergio Reguilon’un verdiği reaksiyon de dikkat çekmişti. Reguilon, takım arkadaşının attığı gole bütün futbolseverler benzeri inanamazken iki elini kafasına götürerek şaşkınlığını gizleyememişti.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir