Bir yıl önce oğlu vefat eden Ebru Şallı’dan yürek yakan sözler: Meleklerin uyuduğuna şahit oldum-haberi

Ebru Şallı’nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Pars, geçtiğimiz sene 16 Nisan’da 2 yıldır mücadele ettiği lenfoma hastalığına yenilerek hayatını kaybetmişti. Oğlunun ölümüyle yıkılan Ebru Şallı, vefatın 1. yıldönümünde herkesi derinden etkileyen paylaşımlar yaptı.

“MELEKLERİN UYUDUĞUNA ŞAHİT OLDUM”

Pars’ın bebeklik fotoğraflarını paylaşan Şallı, ardından oğlu ile arasında geçen bir konuşmanın da videosunu yayınladı. Videoda Pars’ın “Benim güzel anneciğim, ben seni kristalden daha çok seviyorum. Sen benim sahip olduğum en değerli şeysin” dediği duyuluyor. Ebru Şallı, oğlunun uyurken çekilen fotoğrafını ise “Meleklerin uyuduğuna şahit oldum” notuyla paylaştı.

“1 YIL 100 BİN GEÇSE DE SEN BENİMLESİN”

Oğlunun oyun oynarken çekilen bir fotoğrafını daha paylaşan Ebru Şallı “Masumiyet zirvesi Ponçiğim. Gözlerine bir bakar mısınız lütfen koca bir dünya var orda. 1 yıl değil 100 bin yıl da geçse Ponçik hep benimlesin! Çok şanslıyım senin gibi bir meleğin annesi oldum ben. Bana gönderdiğin tüm işaretlere, simgelere, Pars yazısı gördüğüm her yere ve o eşsiz herkesin unutamadığı kokunu bana zaman zaman duyurduğun için sana teşekkür ediyorum. Sen benimlesin Ponçiğim bu hep böyle olacak. Seni limitsiz, sınırsız ve tarifsiz seviyorum” dedi.

OĞLU KANSERLE MÜCADELE EDİYORDU

Ebru Şallı, 2019 yılında oğlunun hastalığıyla ilgili yaptığı açıklamada “Pars’ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavi süreci başladı. Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz” demişti.

ÇAĞLA ŞIKEL’LE KARŞILIKLI AĞLAMIŞLARDI

Geçtiğimiz haftalarda Çağla Şıkel’in FOX TV’deki programına konuk olan Ebru Şallı, canlı yayında oğlundan bahsederken duygusal anlar yaşamış, iki anne karşılıklı gözyaşı dökmüştü.

İşte Ebru Şallı’nın paylaşımları…

Ebru Şallı, vefat eden oğlundan bahsederken Çağla Şıkel ile karşılıklı ağladı

Ebru Şallı, vefat eden oğlundan bahsederken Çağla Şıkel ile karşılıklı ağladı
Ebru Şallı kaybettiği oğlu Pars'a olan özlemini anlattı! Yürek yakan sözler

Ebru Şallı kaybettiği oğlu Pars’a olan özlemini anlattı! Yürek yakan sözler

Kaynak :haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir