Beşiktaş’a gol atıp kadro dışı kalan Aytaç, şimdi de kulüpten kovuluyor-haberi

Ligin köklü ekiplerinden Kasımpaşa, Beşiktaş zaferine sevinmeye çalışırken Aytaç Kara krizini yaşıyor. Bir gün evvel akşam Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanan mücadelede 19’uncu dakikada nefis tek gol atan Aytaç, 66’ıncı dakikada yerini Bistrovic’in adina bıraktı. Bu vaziyete çok öfkelenen Kara, teknik patron Şenol Can‘a karşı el-kol hareketleriyle sitem etti. Sonrasında ikili arasında tartışmanın harareti yükseldi, Aytaç’ı arkadaşları uzaklaştırmaya çalıştı. Serkan Rençber de Aytaç’ı uyardı.

RENÇBER’LE ATIŞMA

Aytaç direk soyunma odasına gitmesinin derhal peşinden tek vakit ardindan art geldi. Kasımpaşa Sportif Direktörü Serkan Rençber ile tek atışmaya girdi. Oldukça sinirlenen Aytaç, Rençber’in üstüne doğru yürüdü ve arkadaşları zorlukla sakinleştirdi. Rençber de Aytaç’ın bu tutumlarına karşı tepkisiz kalamadı. dövüş güç önlendi. Ve bu nedenlerle bu erken Aytaç’ın, “Disiplinsiz davranışları” hasebiyle takımdan uzaklaştırıldığı açıklandı.

“SARI KARTI VARDI”

Kasımpaşa teknik patronu Şenol Can, “Aytaç’ın sarı kartı vardı. Ondan ardindan tek pozisyona dahada girdi. ortada hakem de onay hakkını sarıdan kullanmadı. rizikoya girmemek amaciyla oyundan aldım” diye konuştu. mücadelede şık tek gol atan ve oyunda ağırlığını hissettiren Aytaç, iyi performansı esnasında kesilmesine çok sinirlendi.

“SÖZLEŞMESİ FESHEDİLEBİLİR”

Kasımpaşa Kulübü’ne yakın kaynaklardan aldığımız bilgilere göre; Aytaç’ın üstlerine doğru gösterdiği bu tutumun affedilemeyeceği aktarıldı. Ayrı olarak Aytaç’tan özür gelmez, reaksiyonunu sürdürmeye de ayni ritimde devam ederse sözleşmesi tek taraflı olarak feshedilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir