Beşiktaş Şampiyonlar Ligi’ne giderse, Ghezzal’ın bonservisi için teklifini artıracak-haberi

Sergen Yalçın’ın da kalmasını istediği Süper Lig’in asist kralı amaciyla yönetim, nisan ayında Leicester City ile masaya oturacak.

Süper Lig öncüsü Beşiktaş‘ta reis Ahmet Nur Çebi, Asbaşkan buyruğa Kocadağ, yönetim heyeti üyesi Erdal Torunoğulları ve teknik patron Sergen Yalçın tek araya gelerek takımdaki kiralık oyuncular ile alakalı görüş alış verişinde bulundu.

Teknik direktör Sergen Yalçın, takımda kiralık olarak takim formasi giyen Rachid Ghezzal, Valentin Rosier, Francisco Montero, Bernard Mensah ve harp Tosun amaciyla müspet rapor verdi.

DEVLER LİGİ’NE GİDİLİRSE TEKLİF ARTACAK

Leicester, 14 milyon euroya aldığı deneyimli ad amaciyla 7 milyon avro düşünüyor. Bu ücret siyah-beyazlılar amaciyla çok olsa da Şampiyonlar Ligi’ne gidilmesi seklinde 28 yaşında olan oyuncu amaciyla için üç milyon euroluk ücret belli tek süre dahada yukarıya çıkarılacak.

ABOUBAKAR UZUYOR

5 mücadelede asgari 45 dakika görev alırsa, mukavelesindeki 1+1’lik opsiyon devreye girecek var olan Aboubakar ile alakalı ivecen olmayan kara beyazlı yönetim, önceliği Süper Lig asist kralı Rachid Ghezzal’a verdi. Beşiktaşlı yöneticiler, 19 mücadelede 11 asist yapan Cezayirli futbolcu amaciyla nisan ayında takimi Leicester ile görüşmelere başlayacak.

(Hürriyet)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir