Beşiktaş Kaptanı Atiba Hutchinson: Ligde daha çok maç var-haberi

Ziraat ülkemiz Kupası çeyrek finalinde Beşiktaş , Kayserispor’a 2-1 kaybederek turnuvaya veda etti. Mağlubiyetin derhal peşinden Siyah-Beyazlılar’ın kaptanı Atiba Hutchinson mühim açıklamalarda bulundu. 

Çok üzgün olduklarını söyleyen Kanadalı ortada saha, “İstediğimiz netice bu değildi. dahada iyi oynamak isterdik. Çok fırsat bulduk ama olmadı. Rakip dahada az geldi ama eline geçen fırsatı değerlendirdiler. İkinci gol sonrasında çok baskı olusturduk ama olmadı. Kupayı Sahiden kazanmak istiyorduk ama başaramadık. Ligde dahada çok mücadele var. Elimizden gelenin en iyi olanini yapmaya çalışacağız. Önümüzdeki mücadelelere bakacağız. Taraftarımızı üzdüğümüz amaciyla onlardan özür diliyoruz” dedi.

Daha çok çalışmaları gerektiğini belirten 39 yaşında olan oyuncu, “Biz her vakit tek şeylr kazanmak amaciyla ugras ederiz. bunun benzeri kaybetmek hiçbirimizin alışkın olduğu şey değil. en iyi şekilde çalışıp, bu sezonu en iyi şekilde bitirmek ve istikbal sene amaciyla dahada iyi olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı. 

  • Beşiktaş
  • Kayserispor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.