Beşiktaş haberi… Sergen Yalçın, taraftar desteği olduğu sürece görevine devam edecek-haberi

Son üç maçını kaybeden ve üst üstüne dört deplasmandan eli boş dönen Beşiktaş ‘ta gözler teknik patron Sergen Yalçın’a çevrildi. Alanyaspor karşılaşmasının derhal peşinden “İki senedir evvel kez bu civarindan aciz hissediyorum kendimi, dibe vurduk” diyen deneyimli hocanın istifa edeceği söylentileri yayıldı. ama deneyimli çalıştırıcının, görevi bırakmak benzeri tek düşüncesi yok. Yalçın amaciyla şu anne civarindan menfi tezahürat veyahut ses yükselmezken taraftarın desteği olduğu sürece Beşiktaş’ın başında kalacağı belirtildi. Ayrı olarak Bir gün evvel tesislerde Asbaşkan buyruğa Kocadağ ile Sergen Yalçın arasında tek müzakere gerçekleşti.

YÖNETİMDEN TAM DESTEK VAR

Kocadağ, idarenin kendisine tam destek olduğunu 49 yaşında olan hocaya iletti. reis Ahmet Nur Çebi’nin de Alanya yenilgisi sonrası Yalçın ile görüşüp, kendisine duydukları güveni dile getirdiği kaydedildi. deneyimli çalıştırıcı, yönetimden aldığı destek ile birlikte bu erken Ümraniye’de takım ile tek toplantı yapacak. Bu toplantıda oyuncuların yaşadıkları öz güven kaybının sebepleri araştırılacak. Çarşamba da Çebi’nin, tesislere gittikçe takımla görüşeceği belirtildi. yönetim hemide hocaya ayni vakitte da futbolculara maneviyat vererek takımı ayağa kaldırmak istiyor.

KAYBETTİKLERİ dahada FAZLA

Sergen Yalçın idarenindeki Beşiktaş, bu sezon toplamda 17 maça çıktı. 6 galibiyet, iki beraberlik ve 9 mağlubiyet aldı. Kartal, ligde 1.53 nokta ortalaması yakalarken Avrupa’da sıfır çekti.

Kaynak: Sabah

  • futbol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.