Bensu Soral ve Kubilay Aka, final kararı alan Cam Tavanlar dizisi için veda paylaşımı yaptı-haberi

Haziran ayından yaz dizisi olarak ekrana gelmeye başlayan Cam Tavanlar dizisi, istenilen reytinglere ulaşamayınca final yapma kararı aldı. Ekran serüveni 8 bölüm süre gelen dizinin başrolleri Bensu Soral ve Kubilay Aka da Instagram hesaplarından peş peşe veda paylaşımları yaptı.

“SİZİNLE ÇALIŞMAK ÇOK GÜZELDİ”

Cam Tavanlar’da Leyla karakterine hayat veren Bensu Soral, paylaşımında “Her nihayet tertemiz tek başlangıç. Başta benimle bu yolculuğa çıkan canım partnerim Kubilay Aka’ya, bana her işimi kolaylaştırdığı ve o bitmez tükenmez müspet enerjisi amaciyla sonrasında çılgın yönetmenim Fehmi Öztürk’e bana öğrettikleri ve kattıkları amaciyla çok teşekkür ederim! Sizinle olmak tek harika. Ve Cam Tavanlar dizimizin yayınında, yapımında, kamera önünde-kamera arkasında emeği geçen bütün arkadaşlarımın ellerine sağlık. Sizinle çalışmak çok ama çok eğlenceliydi! Hepinizi çok seviyorum. Her şey kötüye gidiyormuş benzeri olduğunda, durup tek elma ye. Önce tek dur yani, Biz hep öyle yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

“ELİMİZDEN GELDİĞİNCE ÇALIŞIP ÇABALADIK”

Dizide Cem rolünü oynayan Kubilay büyük ise partneriyle tek resmini paylaşarak “Biz bitirdik. Elimizden geldiğince çalışıp çabalayıp size nihayet iki bölüm bıraktık geride. Bu erken nihayet set sabahımızdı. Çok iyi arkadaşlar arkadaşlar edindim. Başta bembeyaz tek kalbe sahip Bensu Soral sana binlerce teşekkürler her şey amaciyla iyi ki tanıdım seni” dedi.

Bensu Soral ve Kubilay Aka’yla birlikte dizinin oyuncu ekibinde Hatice Aslan, Utku Ateş, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet bilgili Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı, Ayhan Işık ile Cevdet Arıcılar benzeri toy ve ehil isimler tek arada yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.