Bella Hadid estetik yaptırdığını sonunda itiraf etti-haberi

Dünyaca meşhur model Bella Hadid, Bella Hadid, Vogue dergisi ile yaptığı röportajda, nihayet vakitte  us sıhhati ve fiziki revizyonu ile alakalı yaşadığı sıkıntılara değin içten itiraflarda bulundu.

Daha evvel rastgele tek estetik harekât geçirmediğini argüman eden 25 yaşında olan model, evvel kez dahada evvel burun estetiği yaptırdığını itiraf etti. Hadid, 14 yaşında burun estetiği yaptırdığını ve şimdi pişman olduğunu açıkladı.

‘GİGİ’YE GÖRE KENDİMİ HEP ‘ÇİRKİN’ BULDUM’

Hadid, tek müddettir anoreksiya ile var olan savaşından bahsederken, bundan doalyı çöküntü Rehabilitasyonu gördüğünü de anlattı. Ünlü model, ablası Gigi Hadid’e mukayese et kendini her vakit dahada ‘çirkin’ bulduğunu ama dahada havalı hissettiğini belirtti.

Yarı Hollandalı yarı Filistinli Bella estetik ameliyatı ile alakalı ‘Keşke atalarımın burnunu hiç değiştirmeseydim” dedi.

ABD’de kozmetik cerrahiyi çevreleyen tespit edecek yasalar olmasa da burun büyümesinin yüzde 90’ı tamamladığında rinoplasti Başka bir deyişle burun estetiği yapılabiliyor. Bu çoklukla kızlarda 13 yaşından ardindan yapıldığına işaret ediyor.

‘HİÇ DOLGU YAPTIRMADIM’

Bella Hadid, röportajında burun estetiğinin yaptığı tek işlem olduğu ile alakalı ısrarcı olurken, “İnsanlar, gençken şişmiş görünen tek resmim sebebinden yüzümle Tamamiyle oynadığımı düşünüyor. Eminim sen de şimdi 13’teki benzeri görünmüyorsun, değil mi?” dedi.

Bella Hadid yüzüne hiç dolgu yaptırmadığını argüman ederken, “Hiç dolgum yok. Artık bu tartışmaya tek nihayet verelim. Dolgu yaptırmakla alakalı tek sorunum yok ama Bir hayli bana göre değil. Gözlerimi çektirdiğimi düşünenler bu tek göz bandı ve Daha önceki tek numara işte” dedi.

Hadid, kendisine yöneltilen eleştirilerle yüzleşmenin de tek süper model olarak oldukça Yorucu olduğunu dile getirdi. Hadid, “İnsanların her vakit söyleyecek tek şeyleri vardır ama benim söylemem koşul olan şu ki, benim sektörmde ve etrafımdaki yurttaslar tarafından hep yanlış anlaşıldım. Sanki sahtekarlık sendromu yaşıyor benzeri hissettirildim.’ dedi.

O artık bekâr tek anne: Kim Kardashian'ın isteği mahkemede onay edildi İlginizi Çekebilir O artık bekâr tek anne: Kim Kardashian’ın isteği mahkemede onay edildi Kendall Jenner arkadaşının düğününde 'uygunsuz' giyinmekle suçlanıyor İlginizi Çekebilir Kendall Jenner arkadaşının düğününde ‘uygunsuz’ giyinmekle suçlanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.