Behzat Ç. geri dönüyor! Yönetmenliğini ve senaristliğini Emrah Serbes yapacak-haberi

Türkiye tv tarihinin en çok izlenen dizileri arasında bulunan Behzat Ç. art dönüyor. Üç sezon olarak planlandığı ve ‘James Bond tarzı’ tek karakterin yaratılacağı anlatilan tertemiz Behzat Ç’de her sezon değişik tek başrol oyuncusu yer alacak.

EMRAH SERBES YAZDI

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre diziyi, senaryoyu da yazan Emrah Serbes yönetecek.

İKİNCİ SEZONU YAYINLANMAMIŞTI

2011 seneninde izleyicilerle buluşan ve 6 sezon ardindan ekranlara veda eden Behzat Ç. geçen yaz dijital platform BluTV’de tekrar gösterime girdi. 10 bölümlük sezonun derhal peşinden BluTV, dizinin 2. sezonunun yayınlanmayacağını açıkladı. Erdal Beşikçioğlu‘nun bu kararda tesirli olduğu argüman edildi. Beşikçioğlu yaptığı açıklamada, kendisine danışılmadan alınan kararlardan dolayı dizide yer almayacağını duyurdu.

SERBES’İN TUTUKLANMASI

Emrah Serbes, üç sene evvel İzmir Torbalı’da ölümlü tek kazaya neden olmuştu. Kazada, Ayhan Özçelik eşi Nilgün Özçelik ile kızları Zeynep Özçelik hayatını kaybetmişti. karar davası ayni ritimde devam ederken Özçelik ailesinden geriye var olan tek kişi var olan Ahmet Mert Özçelik, Serbes’e karşı 4,5 milyon liralık tazminat davası açmıştı. Yapılan yargılama sonrası mahkeme, Serbes’in 1,4 milyon Lira tazminat ödemesine hükmetmişti. Mahkeme, tazminat isteginin ret var olan bölümüne ait ise çıkan vekaletname fiyatinin ise Özçelik’in ödemesine karar vermişti. talihsiz kaza sonrası ise Serbes tutuklanarak tek vakit karar yakalanmis kalmıştı. Serbes, yapılan yargılama neticesi Şubat 2020’de 13 sene dört ay mapus cezası almıştı. Karar, mayıs ayında Yargıtay tarafından da onanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir