Bayram mesajları 2021 | Ramazan Bayramı en anlamlı, resimli, özel, uzun-kısa, dualı, ayetli mesajlar ve kutlama sözleri-haberi

İslam alemi amaciyla en kıymetli günlerden birisi geldi. Müslümanlar 11 ayın sultanı Ramazan’a veda ederken bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Koronavirüs salgını hasebiyle 81 şehirde sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. bu yüzden de sevdiklerini ziyaret edemeyecek olanlar bayram mesajlarına kutlama yapıyor. Teknoloji sayesinde sevdiklerimize en içten dileklerimizi Ramazan bayramı mesajları ile ifade edeceğiz. Biz de Fanatik olarak 2021’nin en anlamlı, resimli, özel, uzun-kısa, dualı, ayetli iletiler ve kutlama sözlerini sizler amaciyla derledik. Bu mesajları Facebook, Instagram, WhatsApp benzeri uygulamalardan bayram mesajlarını hızlı tek şekilde yollamak mümkün. 

Ramazan Bayramı en anlamlı, resimli, özel, uzun-kısa, dualı, ayetli iletiler ve kutlama sözleri

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Ramazan Bayramınız kutsal olsun.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli tek bayram dileriz.

Her şeye kadir var olan ulu Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Bugün dualarınızı her vakitkinden dahada çok yapın, savunucu meleklerini avuçlarınızın dahil kismina çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi kismet etsin bizlere. Ramazan bayramınızı kutlarım.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, yurttaslar vardır arkadaşlığı paylaşmak amaciyla ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutsal olsun.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın kutsal Olsun.

Bugün mutluluk günü, kederleri tek yana bırakıp mutluluk dolu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir var olan ulu Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Heyecan ve özlemle beklenen mukaddes Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. kutsal bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bolluk getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolu olmak dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın kutsal Olsun.

Gülerek bitti kutsal Ramazan ayı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradanıma. Bu kutsal Ramazan Bayramında her biri mutluluk dolu olur allahın izniyle dualarım Allah’ıma..

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların onay olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız kutsal Olsun.

Bizi olusturan ALLAH a şükürler Olsun, bütün Müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız kutsal Olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız kutsal olsun!

Hayat nefes aldığımız kadardır, hakikat var olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu iyi gün içinde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız kutsal olsun.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım her birimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice bayramlara. kutsal ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin tek araya geldiği tek bayram dilerim

Hayır kapılarının sonuna civarindan açık, talihsiz kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramı’nın yaşadığınız bütün problemleri alıp götürmesi dileğiyle..

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

En iyi hatıraları birlikte paylaşmak dileği ile en iyi hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile kutsal Ramazan Bayramı’nı kutlarım…

Mübarek Ramazan Bayramı bütün ulusumuza kutsal olsun. 

Allah bütün inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar kismet etsin. Ramazan Bayramınızın da bunun benzeri tek neşeyle gelmesi ve bütün ailenizi sevince boğup Hanenize bolluk getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Bir bayram gülüşü savur göklere, Daha önceki vakitlere gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını dahi tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her vakit tek öncekinden dahada iyi ve mutluluk dolu tek Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Bugün mutluluk günü, kederleri tek yana bırakıp mutluluk dolu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir var olan ulu Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan Ramazan Bayramı kutsal olsun.

Milli ve içsel değerlerin heyecanla yaşandığı, yasamsal bağların güçlendiği, huzur, barış, sevgi ve kardeşlik atmosferinin pekiştiği müstesna günlerden var olan Ramazan Bayramı’nı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. kutsal Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutsal olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, hakikat var olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu iyi gün içinde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız kutsal olsun.

Küslerin barıştığı, sevenlerin tek araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden var olan Ramazan Bayramınız kutsal olsun.

Bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan Ramazan Bayramı kutsal olsun.

Cenabı dogruluk tuttuğumuz oruçları, yaptığımız hayırları onay etsin. Ramazan Bayramı’nız kutsal olsun.

Hep tek arada, sevgi dolu ve keyifli nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutsal olsun! kutsal Ramazan Bayramı bütün ulusumuza kutsal olsun. Allah bütün inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar kismet etsin.

Her ilkbaharda gelinciklerin en iyi başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk dolu olmak ve mutluluk getirmesi dileğimle Ramazan Bayramı’nı kutluyorum…

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutsal olsun.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli tek bayram dileriz.

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş var olan kutsal Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temmeni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutsal olsun.

  • Bayram mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir