Başkan adayı Elmas’tan hodri meydan: Cengiz, başka bir hoca getirirse sözleşmesini iptal ederiz-haberi

Galatasaray Kulübünde 19 Haziran’da yapılacak alışılmış olan seçimli genel kurulda adaylığını açıklama eden Burak Elmas, var idarenin tertemiz tek teknik patron ile anlaşması vaziyetinde seçilirse mevzubahis sözleşmeyi iptal edeceğini açıkladı.

Elmas, yasamsal medya hesabından yaptığı açıklamada, reis Mustafa Cengiz‘in tek Haziran 2021 itibarıyla teknik patron fatih terim hocam ile çalışmayacağını ama tertemiz yönetim seçilene civarindan kendisinin ve yönetim kurulunun göreve ayni ritimde devam edeceğini duyurduğunu belirtti.

“KİM OLURSA OLSUN İPTAL”

Mevcut idarenin seçime civarindan belli tek süre olduğunu aktaran Elmas, “1 Haziran’dan bu yana tertemiz yönetim seçilene civarindan takim ve bağlı ortaklıklarında belli tek süre göreve yasal olarak ayni ritimde devam edecek var olan reis ve yönetim kurulunun tertemiz tek teknik patron ile anlaşması halinde, kim olursa olsun seçildiğimiz halde evvel iş olarak yapılan mukaveleyi iptal edeceğimizi beyan ederim. dahada evvelki yazılı olarak iletmiş olduğumuz tavsiyemizi yineliyorum. tertemiz yönetim seçilene civarindan sezon planlaması çalışmaları, var hocamız ve divan heyeti üyemiz Sayın fatih terim hocam önderliğinde yapılmalıdır.” ifadelerini kullandı. Burak Elmas, dahada evvel yönetim heyetine gönderdiği arzuhalde futbolda tertemiz sezon yapılanmasının, sözleşmesi 31 Mayıs’ta bitecek teknik patron fatih terim hocam idaresinde yapılmasını istek etmişti.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir