Başarılı oyuncu Bekir Aksoy, Akrep dizisinden ayrıldı-haberi

Başrollerini Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim ve Çağdaş onur Öztürk’ün paylaştığı Akrep dizisi 11 Mart Perşembe akşamı 14. nihayet bölümüyle ekrana geldi. Dizide Ferda’nın avukat var olan kızının babası var olan ve kendisini yıllar evvel terk eden Çağdaş onur Öztürk’ün canlandırdığı Ahmet Karadağ, art dönerek her şeyi asagi üst etti.

FİKRET’E İŞKENCE YAPIP ÖLDÜRDÜ

Ferda’ya kendini affettirmek ve kızını da bulmak istek eden mafya babası Ahmet, şirket hisselerinin satışını onay etmeyen Fikret’i kaçırdı. Fikret’e işkence yaptıran Ahmet dahada ardindan ise hisselerin satış sözleşmesini zorlukla imzalattı. ama Ahmet imzadan ardindan ise Fikret’i öldürttü.

FERDA GÖZALTINA ALINDI

Final sahnesinde Perihan’ın Fikret’in ölümünden dolayı kuşkulu olarak polise söylediği Ferda ise kızlarının önünde polisler tarafından gözaltına alındı.

“FİKRET’E nihayet BAKIŞIMIZ”

Dizinin başrol oyuncularından Bekir Aksoy ise Bir gün evvel akşam yayınlanan bölümle diziye veda etmiş oldu. yasamsal medya hesabı Instagram’dan veda paylaşımı yapan başarılı oyuncu, “Bu hafta benim de, sizin de Fikret ‘e nihayet bakışımız. Teşekkür ederim sevginiz ve desteğiniz için. İnşallah en yakın vakitte başka projelerde tekrar görüşmek üzere. aynı zamanda sevgili arkadaşlarımı yalnız bırakmadan izlemeye ayni ritimde devam edelim lütfen. Teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir