Bakan Soylu’dan Sedat Peker’e: Karısının iç çamaşırına sığınan edepsiz-haberi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TRT Haber‘de gündeme ait sualleri yanıtladı. Sedat Peker operasyonlarıyla alakalı konuşan bakanimiz Soylu, Peker’e çok kati çıktı.

“KİMSENİN KARISINA BİR ŞEY YAPILMADI”

Sedat Peker’in evine yapılan operasyonla alakalı “Kadın zabita yoktu, eşimin çamaşırlarını bay polise arattınız” iddiasına cevap veren bakanimiz Soylu, “Kimle alakalı ne varsa. bendeniz kendimden sorumluyum. Ama yargı ve savcı bunu nereye götürecekse götürsün. bendeniz anlatacağım, bildiklerim var burada söylemiyorum. Bunun hesabı sorulacak. Öyle kalamaz. Biz tecavüzcü değiliz, uyuşturucu satıcı değiliz. Kimsenin karısına tek şey yapılmadı. Türk polisi ne yapacağını iyi bilir. Karısının dahil çamaşırına sığınan acizler. Bu kurguyu ilmek ilmek boğazlarından getirmezsek” dedi.

“YILLARCA KOLLANMIŞLARA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ”

Bakan Soylu, “Ben akıllı tek adamım. Birinci ve 2. videoyu izledim. Hedefin Türk devleti olduğu konusunda, siz de izlerseniz ne olduğunu görürsünüz. Benim şuramda ödleklik yok. Türkiye’nin üzerinden yıllarca birilerinin himayesinde, psikolojik harp yürütenler, gayri nizami harp yürütenlerin himayesinde yıllarca kollanmışlara müsaade etmeyeceğiz. Süleyman gider, Ahmet istikbal müsaade etmez. Anadolu’nun sahibi Allah’tır” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir