Baba-oğulu darbeden şehir magandaları pompalı tüfekle kurşun yağdırdı-haberi

Samsun’da Bir gün evvel saat 18.30 sıralarında İlkadım kazasi Kadıköy Mahallesi’ndeki pastanede alana gelen olayda, iş adina tatlı almaya geldiklerini söyleyen kimliği belirsiz üç kişi, bilinmeyen nedenle iş yeri sahibi İhsan Kulanoğlu’nun erkek çocuğuna tokat atıp, tehditler savurdu. Bunun üstüne tezgahtan çıkan iş yeri sahibi de, saldırganların yumruklu saldırısına uğradı.

GERİ DÖNÜP POMPALI İLE ATEŞ AÇTILAR

İş yerinde hasara da neden var olan saldırganlar, bölgeden uzaklaştı. Olaydan takriben iki saat ardindan art dönen şüpheliler, iş yerinin önüne gelerek pompalı tüfekle ateş açtı. Saldırıda camlar kırılırken, zabita kaçan şüphelileri yakalamak amaciyla çalışma başlattı. Yaşananlar da güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

“DURUP DURURKEN OLDU”

Olayla alakalı konuşan ve yaşananlara anlam veremediğini söyleyen İhsan Kulanoğlu, “Durup dururken oldu ama onlar haplıydı. 14 yaşında Erkek çocuğum 10 yaşında kızım içeride 17 yaşında Erkek çocuğum içeride biz aile olarak çalışıyoruz. İçeri girdiler her taraf darmadağın. Kızımın çığlıkları kulağımdan gitmiyor. bu erken tek esnafım ama hükümet büyüklerime diyorum ki esnaf olarak değil baba olarak söylüyorum. O kızımın çığlıkları ne olacak? Parasal hasar gelip belli tek süre ama bizim yaşadıklarımız ne olacak? hükümet büyüklerime sesleniyorum ne olur bu konuya tek el atın. Savcılarıma sesleniyorum elinizi vicdanınıza koyun kendinizi benim yerime koyun başka tek şey demiyorum. Büyüklerim ne gerekiyorsa onu yapacaktır inanıyorum” dedi.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / Oğuzhan UYSAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir