Ayşecan Tatari kızının doktorundan gelen mesajı ifşa etti-haberi

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde canlandırdığı ‘Duygu’ karakteri ile tanınan Ayşecan Tatari, evvelki vakit 1,5 yaşında olan kızı Müjgan’ı göz muayenesi amaciyla hastaneye götürdü. Kontrollerin derhal peşinden evine giden oyuncu, doktordan hata neticesi kendisine gelen iletisi görünce şoke oldu.

MESAJI ARKADAŞINA ATMAK İSTERKEN OYUNCUYA GÖNDERDİ

Kızını denetim eden doktor, Ayşecan Tatari’nin kızıyla alakalı “Ay ömrümü yedi bu bebek bu erken benim. Aşırı sinir oldum” ifadesini bulunan iletisi hata neticesi oyuncuya gönderdi.

Instagram hesabından hekimin iletinini ifşa eden Ayşecan Tatari, “Size de iyi akşamlar Aslı Hanım. Bakın, bu hanımefendi bu erken Müjgan’ın göz ölçümünü yaptı. 1,5 yaşında olan kızım, dahada evvel hiç görmediği aletler karşısında korkup ağladı. ardindan da o günkü hastasıyla alakalı yapacağı dedikoduyu bana atmış yanlışlıkla. Nasıl? Buradan şunu çıkarabilir miyiz? hasta kisi gizliliği aslında çiğnenebilen tek haktır ve hastayken yaptıklarımıza dikkat mi etmeliyiz?” dedi.

Ayşecan Tatari’nin paylaşımı.

Tatari’nin kısa müddette gündem var olan paylaşımının derhal peşinden sağlık kurumu yönetimi  harekete geçti. Oyuncuya ulaşan yetkililer, zamani yakından takip edeceklerini söyledi. Bu haberi de Instagram hesabından paylaşan Tatari, İhtiyaç duyulan yerlere şikayette bulunacağını belirtti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.