Avatar Atakan, 500 lira için hiç düşünmeden karısını böyle suya attı-haberi

Survivor yarışmasıyla şöhreti yakalayan ‘Avatar Atakan’ lakaplı ulusal sporcu Çağan Atakan Arslan, yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık adından laf ettiriyor.

“SERAP’I SUYA AT 500 LİRA VERECEĞİM”

Eşi ve erkek çocuğuyla verdiği mutluluk dolu pozları sık sık takipçilerinin beğenisine sunan Atakan, nihayet paylaşımıyla da dikkatleri üstüne çekti. Serap Korkmaz ile mutluluk dolu tek İzdivaç etme sürdüren Atakan Arslan, eşiyle resim çektirdiği sırada arkadaşının “Serap’ı suya at 500 Lira vereceğim” sözlerine kayıtsız kalmadı.

İDDİA UĞRUNA EŞİNİ HAVUZA ATTI

Hiç düşünmeden eşi Serap Korkmaz’ı yanındaki havuza atan Arslan, o anları yasamsal medya hesabında paylaştı. Ünlü çiftin videosu Avatar’ın takipçilerini ikiye böldü.

TAKİPÇİLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ

Bazı kullanıcılar “Hiç hoş değil”, “Eşine ayıp etmiş”, “Komik değil” benzeri yorumlarla Atakan Arslan’ı eleştirirken; bazıları da “Eğlenmişler ne var bunda”, “Gayet eğlenceli”, “Çok tatlılar” şeklinde yorum yaptı.

İNTİKAMINI ALDI

Korkmaz, paylaşımına; “500 Lira verseler de bendeniz yapmazdım , ama sizler ve kendim amaciyla bu intikamı almam gerekiyordu. 48 kilo gördün hafife aldın. Kafanda yumurtayı kırdım ama tekrar insaflıyım deterjanlı suyla temizledim” notunu düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir