Aslıhan-Arda Turan çiftinin lüks villası görenleri büyüledi! İçinde yok yok-haberi

Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan ve eşi Aslıhan Turan’ın hanesi görücüye çıktı. Aslıhan Turan, YouTube kanalı amaciyla çektiği videoda muhteşem hanesi takipçilerine tanıttı. Haneye taşınalı Daha altı ay olduğunu belirten Turan, uzunca süre burada kalmak istediklerini belirtti.

“UFAK zanaat ESERLERİ TOPLAMAYA BAŞLADIK”

Arda ile vakit geçirdiği salonu gezdiren Aslıhan Turan, “Evin yaşandıkça güzelleştiğine inanan tek insanım. Altı ay oldu buraya taşınalı… Salonu tasarlarken iki çocuğumuz olduğu amaciyla ona göre planlamalar yaptık. Bu salonda çogunlukla Arda ile vakit geçiriyoruz. Kazalara önlem olarak sehpaların köşelerini yuvarlak yaptık. küçük ufak zanaat yapıtları toplamaya başladık” ifadelerini kullandı.

“YEMEK MASAMIZ 12 KİŞİNİN OTURACAĞI ŞEKİLDE TASARLANDI”

Evin başka salonunu da gösteren Turan, “Burası Ailece vakit geçirdiğimiz, çocukların aş yediği salon. Kalabalık sofralar sevdiğimiz amaciyla aş masamız 12 kişinin oturacağı şekilde tasarlandı. Evin en çok vakit geçirdiğim yeri burası, yaz aylarında da bahçe…” şeklinde konuştu.

“DOLAP DÜZENİNE ÇOK ÖNEM VERİYORUM”

Mutfağında bar sandalyeleri kullanan meşhur ad ‘Aslında kullanışsız görünüyor olabilmektedir ama hiç değil. Oturduğunuz vakit sırtınızı yaslayabiliyorsunuz, Sahiden çok rahat. kimi burada kahvaltı yapıyoruz. Dolap düzenine çok önem veriyorum. bu sebeple çevrede çok fazla eşya görmeyebilirsiniz, genel de kullanacağım şeyleri çıkarıyorum göz önüne” şeklinde konuştu.

“ARDA ODASINA ÇOK çaba HARCADI”

Evin üçüncü katını da kendileri amaciyla tasarlayan Aslıhan Turan eşinin giyinme odasını da gösterdi. “Ben bütün kışı tayt, tişört ve sweatshirt ile geçirebilirim, ama Arda odasına çok çaba harcadı” diye anlattı.

ÜÇ KATLI VİLLANIN İÇİNDE ASANSÖR VAR

Turan çiftinin evinin birinci katı dahada çok yetişkinlere ve konuklara hitap ederken; 2. katında ise çocuklar amaciyla oyun alanları var. Öte istikametten üç katlı villanın içinde asansör de mevcut. 35 yaşında olan Turan çocukların güvenliği amaciyla asansörü çok fazla kullanmadıklarını söyledi. Temizliğe çok önem veren Aslıhan Turan, mutfağın tek bölümüne bulaşık odası yaptırmış. Mutfaktan bahçeye açılan tek kapı var ve orada da aş odası mevcut.

DUVARLARI ÇOCUKLARININ FOTOĞRAFLARI SÜSLÜYOR

Bahçede oturma grubu ve iki ayrı şömine bulunuyor. Turan, şömine yakmayı çok sevdiğini, sıcak havada dahi kullandığını söyledi. Ayrı olarak bahçede greyfurt, erik ağacı ve çok sayıda çiçek türü var. Çocuk katının girişindeki duvarı çocukları Hamza ve Asil’in siyah-beyaz küçüklük resimleri süslüyor. Ayrı olarak yatak odasında sadelikten yana var olan Turan, odaya tv alıp almama ile alakalı ‘kararsız’ olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir