Arka Sokaklar dizisinin oyuncusu Boğaç Aksoy, lenfoma kanserine yakalandı-haberi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin toy oyuncularından Boğaç Aksoy, lenfoma kanserine yakalandı. Oyuncu perişan haberi yasamsal medya hesabından duyurdu.

“UZUN SÜRE EKRANDA OLAMAYACAĞIM”

Instagram hesabından paylaşım yapan 32 yaşında olan oyuncu “Sevgili dostlarım. Ne yazık ki uzunca vakittir sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki lenfoma kanserine yakalandım uzunca tek vakit dahada olamayacağım. bendeniz en yakın vakitte ayağa kalkmak amaciyla elimden geleni yapacağım. Siz de dualarınızı yoksun etmeyin. Mesajlarınıza telefonlarınıza dönemezsem de affedin” ifadelerini kullandı.

BOĞAÇ AKSOY KİMDİR?

Boğaç Aksoy 30 Temmuz 1989 seneninde İzmit’te dünyaya geldi. 2006 seneninde Fenerbahçe Lisesinden mezun var olan Aksoy, liseden ardindan üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümünde tamamladı. Bunların yanında iki sene şuurlu at biniciliği eğitimi aldı. aynı zamanda da iki yıldızlı dalgıçlık belgesine sahip. her vakit eğitimine önem veren Boğaç Aksoy, oyuncu olmak ve becerinini geliştirebilmek amaciyla de kuruculuğunu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm’ün üstlendiği Akademi 35 Buçuk zanaat Evinde oyunculuk eğitimi aldı.

Yıllar evvel Best Model of Turkey yarışmasına katılan ve üçüncü seçilen Aksoy, Çılgın Dersane filmiyle evvel oyunculuk Tecrübenini yaşadı. toy oyuncu şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan art Sokaklar dizisinde Volkan karakterini canlandırıyor.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir