Antalyaspor, Haji Wright için imza töreni düzenledi-haberi

Süper Lig takımlarından Fraport TAV Antalyaspor, 23 yaşında olan ABD’li oyuncu Haji Wright’ı kadrosuna kattı. Kulüpten yapılan izaha göre, Atilla Vehbi konuk Tesisleri’nde gerçekleştirilen ve Antalyaspor yönetim heyeti reis Vekili Sabri Gülel’in de katıldığı törende, Wright kendisini satın olma opsiyonuyla kiralık olarak kırmızı-beyazlı renklere bağlayan imzayı attı.

Gülel, yönetim olarak hususi tek çalışma sergilediklerini ve ince eleyip sık dokuyarak transferleri yaptıklarını belirterek, “Yeni santrforumuz aramıza Danimarka’dan katıldı. Satın alma opsiyonlu tek senelik tek kiralama sürecimiz var.” ifadelerini kullandı.

Wright’i uzunca vakittir takip ettiklerini aktaran Gülel, “Hem toy hemide kuvvetli ayni vakitte da hususi tek futbol yeteneğine sahip. Umuyorum ki iyi Antalya’mızı sevecek ve buradan ayrılmak istemeyecek. Bu sezon çok başarılı olacak. kendisinin kulübünde geçen sene 13 gol attı. Burada dahada fazlasını bekliyorum. Aramıza hoş geldin diyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Wright ise Antalya’da olmaktan çok mutluluk dolu olmak duyduğunu belirterek, transferinin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

ABD’li futbolcu, imzasini merasimin derhal peşinden tertemiz takımıyla Afyonkarahisar kampına devinim etti.

  • Süper Lig

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir