Andrew Garfield: Oscar’ı alırsam reality şovda dans edeceğim-haberi

Tick, Tick…Boom! filmindeki laf yazarı ve besteci Jonathan Larson rolüyle En İyi bay Oyuncu kategorisinde Oscar’a aday gösterilen Andrew Garfield, Oscar ödülünü kazanırsa Strictly Come Dancing programında dans edeceğini açıkladı.

38 yaşında olan ödüllü oyuncu Garfield, The Graham Norton Show’a konuk olarak çeşitli açıklamalarda bulundu. Şov programının nihayetinde dansçı Johannes Radebe’yle tek araya toplanan aktör, Strictly Come Dancing programıyla tanınan Radebe’yle anlaştı.

İkili, Garfield’ın Oscar ödülünü kazandığı takdirde, Strictly Come Dancing programına katılıp dans edeceği ile alakalı uzlaştılar. “Bunu olanlari dile getirmek güç ama netlikle yapacağım” sözüyle Heyecanını belli eden oyuncu seyirciden de yoğun tezahürat aldı.

 

ESPRİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

Sempatik tavırlarıyla İnternet’in gözdesi vaziyete gelen Garfield, dansla alakalı tek reality şova çıkmayı yapılacaklar listesine eklediğini belirtti. Espri olarak başlayan konuşma hakikat tek vaade dönüştü ve Andrew Garfield, “Oscar alırsam Strictly Come Dancing programına katılıp dans edeceğim” dedi. Bu sözlere de The Graham Norton Show izleyicileri kuvvetli ve müspet tek reaksiyon gösterdi.

İnanılmaz Örümcek erkek filminde de başrolde bulunan Andrew Garfield, bu seneki Oscar’larda En İyi bay Oyuncu kategorisinde Benedict Cumberbatch, Will Smith, Javier Bardem ve Denzel Washington ile birlikte aday gösterildi. Oscar’lar Başka bir deyişle Akademi Ödülleri 27 Mart 2022’de 94. sefer dağıtılacak.

Oscar'ın sunucuları ile alakalı tertemiz iddia İlginizi Çekebilir Oscar’ın sunucuları ile alakalı tertemiz iddia Tom Holland'dan Örümcek erkek itirafı: 'Keşke dahada evvel onla birlikte konuşsaydım' İlginizi Çekebilir Tom Holland’dan Örümcek erkek itirafı: ‘Keşke dahada evvel onla birlikte konuşsaydım’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.