Alkol şişede durduğu gibi durmadı! Öfkeli genç annesini dövüp, erkek arkadaşını ise bıçakladı-haberi

Olay, Antalya‘da saat 19.00 sıralarında Muratpaşa kazasi 754 yol üzerinde bulunan dört katlı apartmanın giriş katında alana geldi. Samet B., iddiaya göre giriş katındaki evinde iki haftadır kendisinde var olan annesi Neriman Işık ve onun bay arkadaşı Orhan Ergüven ile birlikte alkol almaya başladı. tek vakit içki alan gruptan Neriman Işık, evin balkon kapısını açtı.

ANNESİNİ DÖVÜP bay ARKADAŞINI BIÇAKLADI

Buna sinirlenen Samet B., annesine kapıyı kapatmasını söyledi. anne adayi Işık ise kapıyı kapatmayacağını söyleyince münakaşa çıktı. Tartışmanın büyümesi üstüne Neriman Işık’ın bay arkadaşı Orhan Ergüven de olaya müdahil oldu. içkinin de tesiriyle iyice sinirlenen Samet B., eline aldığı bıçağı Orhan Ergüven’in boğazına dayadı. Neriman Işık erkek çocuğunu sakinleştirmeye ve elindeki bıçağı almaya çalışsa da Samet B., Ergüven’i karın bölgesinden bıçakladı, annesini de başına defaatle vurup darbetti.

BIÇAKLA EVİN ÖNÜNDE BEKLEDİ

Neriman Işık ile bıçaklanan bay arkadaşı Orhan Ergüven kendisi kendilerini haneden dışarı atarken, 500 metre ileride kaldırıma oturdu. Bu sırada durum 112 aciliyetli Çağrı Merkezi’ne bildirildi. Kısa müddette olay adina polis ve sağlık ekipleri derhal sevk edildi. sağlık ekipleri, Orhan Ergüven ile Neriman Işık’ı, Antalya Atatürk hükümet Hastanesi’ne kaldırdı. Tedaviye alınan yaralıların yasamsal tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Suç aleti bıçakla evin önünde bekleyen Samet B. ise zabita ekiplerince gözaltına alındı.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / Adem AKALAN

Yayım tarihi
Güncel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir