Ali Koç’la gerilim iddialarına Acun Ilıcalı’dan yanıt: Art niyetli ve yalan dolu bir haberdir-haberi

Süper Lig’i üçüncü sırada tamamlayan Fenerbahçe’de reis Ali Koç ile Acun Ilıcalı arasında Alanya deplasmanında tek gerilim yaşandığı öne sürüldü. Bahsi geçen haberde reis Ali Koç’un sakatlığı bulunan mutlu Özil’le alakalı “Acaba oynar mı?” sualine Ilıcalı’nın “Oynayacak, bendeniz konuştum” Cevabını verdiği ve Koç’un da bunun için “Ben bilmiyorum, sen nereden biliyorsun Acun?” diyerek çıkıştığı ifade edildi.

“ART NİYETLİ VE yalan DOLU BİR HABERDİR”

Bu söylemler sonrası gözlerin çevrildiği Acun Ilıcalı cephesinden beklenen İzah geldi. Ali Koç ile aralarında geçtiği öne sürülen diyaloğu kati tek dille yalanlayan Ilıcalı, “Sercan Hamzaoğlu deney et şahsın bu erken hakkımda yaptığı haber belli ki tek tasarı dahilinde Fenerbahçe kulübünün dahil kismina fitne sokma Emelli yapılan arka niyetli ve yalan dolu tek haberdir. Haberde geçen her mevzu yalan olduğu amaciyla genel tek yorum yapmam gerekiyor. Başkanımız Ali Koç ile aramızda bahsi geçen konuların hiçbiri olmadığı benzeri kendisi beni iki vakit evvelki Kayseri maçında uçağında konuk etmiştir. Futbolcularımızla yenebilen ve takım içi birlikteliğin ispatı var olan tek yemeğin Sivas mücadeleninden tek vakit evvel benzeri gösterilmesi arka niyetin kati tek ispatıdır” ifadelerini kullandı.

“BU ÇİRKİN ZİHNİYET AMACINA ULAŞAMAYACAK”

Açıklamasının devamında Fenerbahçe amaciyla düzen ettiği kampanyalara atıfta bulunan Ilıcalı, şu satırlara yer verdi: “Fenerbahçe amaciyla elimden geldiğince Bir takım rakip taraftarların bana göre haksız protestolarını göze alarak Parasal içsel destekte bulunmaya çalışıyorum. neden başkanımızın neden taraftarımızın bunu fazlasıyla onay etmesi de beni çok mutluluk dolu etmekte ama belli ki Bir takım kesimler akıllarınca beni karalayıp fitne sokma derdindeler. buyruğa Belözoğlu’nun güç tek donemde takımımızı 8 nokta gerideyken devralması, takımımızın şampiyonluğu kıI hissesi kaçıracak civarindan iddialı yere gelmesi ve camiaya umut veren tek futbol oynatması da belli ki birilerini oldukça endiseli etmiş ve nasıl termine ederiz hesapları başlamış. Fenerbahçeli taraftarlar olarak birlik ve beraberlikle çok iyi günlere ulaşacağımızı biliyoruz. bendeniz de taraftarı olduğum bu iyi takim amaciyla ne gerekiyorsa gözümü kırpmadan yapmaya ayni ritimde devam edeceğim ve bu çirkin zihniyet emeline Katiyen ulaşamayacak.”

İşte Ilıcalı’nın o açıklaması;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir