Ali Koç, hayal ettiği hocayı yarına kadar bitiremezse eski Beşiktaşlı Bilic’i duyuracak-haberi

Fenerbahçe’de haftalardır süre gelen teknik patron bekleyişi, Ali Koç‘un üç yıllığına dahada reis seçilmesiyle bitiyor. Sarı lacivertlilerin tertemiz yönetimi, yarın resmi siteden İzah yaparak futbol takımının tertemiz hocasını duyuracak.

BİELSA, FAVRE, BENİTEZ DERKEN BİLİC

Sürecin başından bu yana Bielsa, Benitez, Favre, Silva, Fonseca ve Villas-Boas benzeri isimlerle kontakt kuran yönetim, nihayet tek hamleyle Slaven Bilic ismini ön plana koydu.

PRENSİPTE ANLAŞMAYA VARILDI

Bir asama Beşiktaş’ı da çalıştıran Hırvat teknik adamın listenin başındaki ad olduğu ve teknik direktörlük koltuğuna çok yakın bulunduğu bildirildi. Fenerbahçe’nin takriben 10 gündür görüştüğü Bilic ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi. Bilic, Beşiktaş’ta çalıştığı dönemde Fenerbahçe ile alakalı müspet ifadeler kullanmıştı.

SON BİR HAMLE

Ali Koç’un yarın öğlene civarindan Bielsa, Fonseca, Villas-Boas, Favre benzeri isimlerle teması olacak. Başkan, bu isimlerden tek netice alamazsa sezon öncesi dahada çok vakit kaybetmemek yerine mühim Avrupa deneyimi var olan Bilic’i takımın başına getirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir