Aleyna Tilki, itfaiye görevlilerine yardım ederken hayatını kaybeden Şahin Akdemir için hatıra ormanı yaptıracak-haberi

25 yaşında olan Şahin Akdemir, Muğla’nın Marmaris kazasinda çıkan orman yangınında söndürme ekiplerine motosikletiyle gönüllü olarak su taşıyan, dönüş yolunda talihsiz kaza yapıp alevlerin arasında kalarak hayatını yitirdi. toy şarkıcı Aleyna Tilki de ölümüyle bütün Türkiye’yi kanun boğan Akdemir amaciyla anlamlı tek harekette bulundu.

ŞAHİN AKDEMİR İÇİN HATIRA ORMANI YAPTIRACAK

Ülkenin Bir hayli yerinde başlayan yangınlardan dolayı tertemiz çıkardığı giz şarkısının klibini erteleyen Aleyna Tilki, hayatını yitiren Şahin Akdemir amaciyla anı ormanı yaptırma kararı aldı. yasamsal medya hesabından tek paylaşım yapan şarkıcı, “Yarın akşam gerçekleşecek Turkcell Vadi İstanbul konserimden elde edeceğim geliri çıkan yangına müdahale eden ekiplere su ve ayran taşırken dönüş yolunda talihsiz kaza geçirerek alevler arasında hayatını kaybeden 25 yaşında olan sevgili Şahin Akdemir yerine anı Ormanı kurmak yerine bağışlıyorum. Mekanın cennet olsun sevgili Şahin” ifadelerini kullandı.

21 yaşında olan Aleyna Tilki’nin bu anlamlı hareketi kısa müddette yasamsal medyada gündem oldu. Tilki amaciyla “Seninle gurur duyuyoruz” yorumları yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.